Konto pracodawcy
Wizytówka pracodawcy
email Jarosław Skupiński
HR Specialist
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

O Firmie

Grupa Raben to ponad 80 lat doświadczenia w branży logistycznej w Europie. Ofertę dotyczącą magazynowania i transportu kieruje do małych, średnich i dużych firm. W Polsce działa już od ponad 20 lat. W skład Grupy Raben wchodzą marki: Raben oraz Fresh Logistics.

Do zespołu szukamy osób otwartych na innowacje, niebojących się wyzwań. Wierzymy, że największą siłą i źródłem sukcesów firmy są nasi Pracownicy. Profesjonalizm, zaangażowanie i dynamizm w połączeniu z wartościami, jakie reprezentuje Grupa, powoduje, że jesteśmy idealnym partnerem nie tylko dla naszych Klientów, ale i dla Ciebie!

Dbamy o rozwój – nie tylko naszych Pracowników, ale i prowadzonego biznesu. W 2011 roku, powiększyliśmy w znaczący sposób zakres prowadzonej działalności. Obecnie Grupa dysponuje ponad 1 000 000 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej na terenie 10. krajów Starego Kontynentu. Nasze oddziały znajdują się w Czechach, Estonii, Holandii, na Litwie, Łotwie, Węgrzech, Ukrainie oraz w Niemczech, Polsce i na Słowacji.

Potwierdzeniem właściwego kierunku działań Grupy Raben było nagrodzenie w 2012 roku prezesa Grupy Raben tytułem Przedsiębiorca Roku w konkursie zorganizowanym  przez  Ernst & Young oraz przyznanie nagrody Grupie Raben w kategorii „Usługi”. „Jestem niezmiernie dumny i bardzo się cieszę z otrzymania nagrody Przedsiębiorca Roku. Oznacza to, że nasza firma, management i Pracownicy rozwijają się we właściwym kierunku i realizują w praktyce nasze wartości i strategię” - skomentował zwycięzca konkursu Ewald Raben.

KOGO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY?

Motorem działania, który prowadzi naszą Grupę do sukcesu są ludzie. Dlatego jeśli jesteś gotowy na pracę w naszej Grupie, chcemy, abyś dołączył do nas i wspólnie z nami osiągał sukces. Wiemy, że wiedza, doświadczenie czy znajomość branży, w  której się pracuje, to nie wszystko. Liczy się także otwartość na nowe doświadczenia, dążenie do doskonałości i pomysły, które pobudzają nas do ulepszania naszych procesów.

Rozpocznij swoją przygodę w naszej Grupie

Co roku zapraszamy studentów kształcących się w szkołach o profilu logistycznym i nie tylko, do odbycia praktyk w naszej Grupie. U praktykantów poszukujemy otwartości na nowe informację, zapału do pracy i ciekawości. W zamian dzielimy się naszą wiedzą, narzędziami i doświadczeniem płynącym z ponad dwudziestoletniej obecności firmy na polskim rynku. Sam możesz wybrać obszar, w którym chcesz zdobywać pierwsze szlify zawodowe. Do zaproponowania mamy ciekawe programy praktyk.

Jeśli sprawdzisz się jako Praktykant, masz szansę na staż lub udział w rekrutacji i rozpoczęcie swojej kariery w Grupie Raben np. jako: Specjalista ds. Obsługi Klienta, Dyspozytor, Mechanik lub Spedytor.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem

Pracowników, z którymi chcemy budować siłę Grupy Raben, poszukujemy również wśród specjalistów, którzy świetnie znają procesy transportowe i logistyczne. Doceniamy ich profesjonalizm w działaniu. Jeśli czerpiesz satysfakcję z budowania owocnej współpracy z Klientami, chcesz podnosić swoje kwalifikacje i nie boisz się przedstawiać swoich pomysłów, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rekrutacjach. 

Zaproponuj nam swoje rozwiązania

Abyśmy mogli osiągać pozycję lidera, stawiamy sobie ciągle nowe wyzwania. Dlatego ważnymi w naszej organizacji są menadżerowie, którzy wskazują drogą do ich realizacji. Jeśli jesteś osobą, która potrafi wytyczać cele i zarządzać procesem przekładając swoje doświadczenie i wiedzę na konkretne działania, prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne. Chętnie przeczytamy każde CV i w ramach możliwości umówimy się na spotkanie.

 

Powrót do listy wizytówek
kobiety w logistyce
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracoda ...
Koronawirus - KE opublikowała wytyczne dla transportu
Koronawirus: Jakie wyzwania stoją przed pracownikami?
Holandia wprowadza obowiązek zgłaszania pracowników delegowanych w kabotażu
Duńska płaca minimalna obejmie transport kombinowany i kabotaż
Eksport alkoholi do Rosji - Hillebrand o wymogach i znalezieniu kontrahenta
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Covid-19 – osłabienie walut wpływa na rynek nieruchomości
Jak utrzymać ciągłość łańcuchów dostaw na rynku beverage w czasach epidemii?
Potrzebne są regulacje pracy zdalnej w przepisach Kodeksu pracy
Koronawirus wymusi uregulowanie prawne pracy zdalnej?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Agility dostarcza ponad 500 ładunków do Omanu
Emirates zawiesiły większość lotów pasażerskich, połączenia cargo bez zmian
Dachser rozszerza most powietrzny do Chin
Rynek magazynowy odporny na koronawirusa?
CEVA Logistics wyczarterowała 86 frachtowców aby wesprzeć łańcuchy dostaw
Lublin w czołówce miast CEE
Grupa Fracht uruchamia regularne loty cargo na trasie Europa - USA
GEFCO Polska uruchamia regularne przewozy do Maroka
Omega Pilzno zwiększa flotę o 50 nowych ciągników siodłowych
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC