Dodaj ogłoszenie o pracy


Zostań Upoważnionym Przedsiębiorcą (AEO), czyli jak uzyskać pozwolenie AEO?

(Warszawa, 01.12.2017)

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników firm z branży TSL, eksporterów i importetów, odpowiedzialnych za wdrożenie i/lub utrzymanie pozwolenia AEO.

Co zyska uczestnik szkolenia?  
Pozna „krok po kroku” proces ubiegania się o statut upoważnionego przedsiębiorcy.
Otrzyma praktyczne wskazówki jak wypełnić wymogi i kryteria AEO, przygotować dokumenty.
Dowie się jak identyfikować luki i zarządzać ryzykiem istotnym z perspektywy AEO w przedsiębiorstwie.
Zrozumie jak podejście do bezpieczeństwa może wpłynąć na uzyskanie i utrzymanie pozwolenia AEO.

Metody – wykład, praca na przykładach, wymiana doświadczeń.

Trenerka: doświadczony przedsiębiorca, audytor i doradca, agent celny oraz certyfikowany trener biznesu. Od 2008 r. skutecznie pomaga przedsiębiorstwom ubiegającym się o świadectwo AEO w spełnieniu wymogów i kryteriów określonych przepisami prawa celnego, prowadzi audyty bezpieczeństwa, analizuje procesy i związane z nimi ryzyko oraz szkoli przedsiębiorców. Posiada 19 lat doświadczenia w doradztwie i zarządzaniu zdobyte podczas wieloletniej pracy w firmie Deloitte oraz prowadzenia firmy doradczo-szkoleniowej K.A.V. Brała udział w wielu projektach prowadzonych na zlecenie polskich i międzynarodowych firm produkcyjnych głównie z branży motoryzacyjnej, lotniczej, technologicznej, FMCG, chemicznej, odzieżowej i TSL.
Jest autorką wielu artykułów dotyczących problematyki bezpiecznego łańcucha dostaw. Umiejętności trenerskie sprawiają, iż efektywnie dzieli się wiedzą w trakcie prowadzonych projektów oraz szkoleń.

Termin i miejsce: 01 grudnia 2017r., Warszawa

Cena za udział jednej osoby = 720 PLN + VAT (cena obejmuje szkolenie, materiały, przerwy kawowe). Uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat udziału w szkoleniu.

Zgłoszenie udziału należy przesłać do 22 listopada 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.POBIERZ Formularz Zgłoszeniowy,

Program szkolenia obejmuje zagadnienia:
1.    Podstawa prawna
2.    Rodzaje pozwoleń AEO
3.    Korzyści uzyskania certyfikatu AEO
4.    Przebieg postępowania AEO
5.    Wymagane dokumenty
6.    Co to jest ryzyko?
7.    Zarządzanie ryzykiem w praktyce.
8.    Przykłady praktycznych sposobów na minimalizacje ryzyka
9.    Wymogi i kryteria AEO - sposoby ich wypełnienia
10.    Kwestionariusz samooceny – praktyczne wskazówki

ZAPRASZAMY!

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.