Dodaj ogłoszenie o pracy


Czy kierowca C+E może pracować w elastycznym systemie pracy i jeździć kiedy chce?

Na to pytanie jest krótka odpowiedź – może! Chociaż zawód kierowcy C+E kojarzy się głównie z wyrzeczeniami i ciągłą rozłąką z rodziną, to są możliwości połączenia swojej pasji do zawodu z obowiązkami rodzinnymi. Wszystko zależy od formy zatrudnienia, której wybór umożliwia firma FAZ Drivers. Jak to działa?

- Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w obsłudze kierowców C+E. Wiemy jak ważne jest zachowanie balansu między życiem zawodowym i prywatnym. We współpracy z kierowcami C+E stawiamy na elastyczność wyjazdów. Każdorazowo to kierowca informuje FAZ jako pracodawcę, kiedy i na jak długo jest dostępny do wyjazdu, a nasi planerzy dokładają wszelkich starań by sprostać tym oczekiwaniom – wyjaśnia Filip Ziętkowski, prezes i założyciel FAZ Drivers Sp. z o.o.

Naszym celem jest wytyczenie w transporcie nowych standardów współpracy z kierowcami C+E

FAZ to nowoczesna firma, która zatrudnia kierowców C+E z całej Polski. Gwarantuje różnorodność tras międzynarodowych, nową flotę samochodów, przejrzysty system wynagrodzeń, terminowość wypłat, bazy wyjazdowe w różnych częściach kraju i miłą atmosferę współpracy. - U nas każdy kierowca C+E znajdzie to czego szuka – podkreśla prezes FAZ Drivers.

Kierowca sam wybiera trasę i rodzaj formę współpracy
Kierowcy zatrudniani przez FAZ Drivers obsługują transport we wszystkich kierunkach całej Europy. Posiadają bogate doświadczenie w obsłudze transportu spożywczego, centrach dystrybucyjnych, logistycznych, portach morskich, lotniskach i w wielu innych strategicznych miejscach. Najważniejsze w tym jest to, że to kierowca decyduje o formie zatrudnienia. Może wybrać stałą umowę o pracę, tymczasową, czy na pojedyncze zlecenia. Wszystko zależy od tego czego potrzebuje, czy stałego zatrudnienia, czy traktuje ten zawód jako pracę dodatkową, czy jako projektową, a może chce tylko zdobyć praktykę. Kierowcy, którzy podejmują współpracę z FAZ mają gwarancję zdobycia bogatego doświadczenia w zawodzie przy zachowaniu jednego – stałego pracodawcy. Wyjazdy znajdą tu pojedyncze i podwójne obsady. Doświadczenie nabiorą tu również świeżo upieczeni kierowcy posiadającym kod 95. Drzwi FAZ Drivers są otwarte dla każdego pracowitego kierowcy z prawem jazdy kat. C+E.

- Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie to pokazuje jak ważną role w gospodarce odgrywa praca kierowcy zawodowego. Nasze umiejętności i znajomość branży pozwalają nam współpracować z kierowcami na najwyższym poziomie – podsumowuje Filip Ziętkowski.

Więcej informacji uzyskasz na: https://faz-drivers.pl/praca 

(opr. Faz Drivers)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.