Dodaj ogłoszenie o pracy


Czy kierowca C+E może pracować w elastycznym systemie pracy i jeździć kiedy chce?

Na to pytanie jest krótka odpowiedź – może! Chociaż zawód kierowcy C+E kojarzy się głównie z wyrzeczeniami i ciągłą rozłąką z rodziną, to są możliwości połączenia swojej pasji do zawodu z obowiązkami rodzinnymi. Wszystko zależy od formy zatrudnienia, której wybór umożliwia firma FAZ Drivers. Jak to działa?

- Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w obsłudze kierowców C+E. Wiemy jak ważne jest zachowanie balansu między życiem zawodowym i prywatnym. We współpracy z kierowcami C+E stawiamy na elastyczność wyjazdów. Każdorazowo to kierowca informuje FAZ jako pracodawcę, kiedy i na jak długo jest dostępny do wyjazdu, a nasi planerzy dokładają wszelkich starań by sprostać tym oczekiwaniom – wyjaśnia Filip Ziętkowski, prezes i założyciel FAZ Drivers Sp. z o.o.

Naszym celem jest wytyczenie w transporcie nowych standardów współpracy z kierowcami C+E

FAZ to nowoczesna firma, która zatrudnia kierowców C+E z całej Polski. Gwarantuje różnorodność tras międzynarodowych, nową flotę samochodów, przejrzysty system wynagrodzeń, terminowość wypłat, bazy wyjazdowe w różnych częściach kraju i miłą atmosferę współpracy. - U nas każdy kierowca C+E znajdzie to czego szuka – podkreśla prezes FAZ Drivers.

Kierowca sam wybiera trasę i rodzaj formę współpracy
Kierowcy zatrudniani przez FAZ Drivers obsługują transport we wszystkich kierunkach całej Europy. Posiadają bogate doświadczenie w obsłudze transportu spożywczego, centrach dystrybucyjnych, logistycznych, portach morskich, lotniskach i w wielu innych strategicznych miejscach. Najważniejsze w tym jest to, że to kierowca decyduje o formie zatrudnienia. Może wybrać stałą umowę o pracę, tymczasową, czy na pojedyncze zlecenia. Wszystko zależy od tego czego potrzebuje, czy stałego zatrudnienia, czy traktuje ten zawód jako pracę dodatkową, czy jako projektową, a może chce tylko zdobyć praktykę. Kierowcy, którzy podejmują współpracę z FAZ mają gwarancję zdobycia bogatego doświadczenia w zawodzie przy zachowaniu jednego – stałego pracodawcy. Wyjazdy znajdą tu pojedyncze i podwójne obsady. Doświadczenie nabiorą tu również świeżo upieczeni kierowcy posiadającym kod 95. Drzwi FAZ Drivers są otwarte dla każdego pracowitego kierowcy z prawem jazdy kat. C+E.

- Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie to pokazuje jak ważną role w gospodarce odgrywa praca kierowcy zawodowego. Nasze umiejętności i znajomość branży pozwalają nam współpracować z kierowcami na najwyższym poziomie – podsumowuje Filip Ziętkowski.

Więcej informacji uzyskasz na: https://faz-drivers.pl/praca 

(opr. Faz Drivers)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.