Dodaj ogłoszenie o pracy


Liderzy transformacji cyfrowej – dołącz do konferencji Kod Innowacji

Do 9 października 2022 roku można było zgłosić projekt wyeliminowania papierowej dokumentacji w firmie. Najlepsze wdrożenia otrzymają nagrodę Kod Innowacji już 3 listopada 2022 roku, podczas czwartej edycji konferencji Kod Innowacji, organizowanej przez GS1 Polska.

Nagrodę Kod Innowacji jury, składające się z branżowych ekspertów, przyzna w dwóch kategoriach: małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy. Internauci zdecydują komu w udziale przypadnie Nagroda Publiczności. W poprzednich edycjach wśród laureatów znaleźli się m.in.: Allegro, Bio Market, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry czy Decathlon Polska.

Kod Innowacji to konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska. Wydarzenie jest okazją do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Podczas tegorocznej edycji, poświęconej modelowi Paperless i rozwiązaniom eliminującym papierową dokumentację, o doświadczeniach i korzyściach opowiedzą przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, Fresh Logistics i Lactalis.

W eksperckiej debacie o digitalizacji weźmie udział Tomasz Sączek z IPP Polska, Jadwiga Żurek z Arvato, Adam Sobolewski z Opontia, Damian Kołata z Cushman &Walkefield i Adam Majchrzak z Savillis Polska. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również premiera raportu na temat możliwości wdrożenia eCMR na gruncie polskim, opracowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym, transmitowana przy współpracy z ICAN Institute, i jest bezpłatna.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie wydarzenia: Kod Innowacji – Platforma GS1 - https://kodinnowacji.pl/ 

(źr. GS1 Polska)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.