Dodaj ogłoszenie o pracy


Liderzy transformacji cyfrowej – dołącz do konferencji Kod Innowacji

Do 9 października 2022 roku można było zgłosić projekt wyeliminowania papierowej dokumentacji w firmie. Najlepsze wdrożenia otrzymają nagrodę Kod Innowacji już 3 listopada 2022 roku, podczas czwartej edycji konferencji Kod Innowacji, organizowanej przez GS1 Polska.

Nagrodę Kod Innowacji jury, składające się z branżowych ekspertów, przyzna w dwóch kategoriach: małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy. Internauci zdecydują komu w udziale przypadnie Nagroda Publiczności. W poprzednich edycjach wśród laureatów znaleźli się m.in.: Allegro, Bio Market, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry czy Decathlon Polska.

Kod Innowacji to konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska. Wydarzenie jest okazją do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Podczas tegorocznej edycji, poświęconej modelowi Paperless i rozwiązaniom eliminującym papierową dokumentację, o doświadczeniach i korzyściach opowiedzą przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, Fresh Logistics i Lactalis.

W eksperckiej debacie o digitalizacji weźmie udział Tomasz Sączek z IPP Polska, Jadwiga Żurek z Arvato, Adam Sobolewski z Opontia, Damian Kołata z Cushman &Walkefield i Adam Majchrzak z Savillis Polska. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również premiera raportu na temat możliwości wdrożenia eCMR na gruncie polskim, opracowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym, transmitowana przy współpracy z ICAN Institute, i jest bezpłatna.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie wydarzenia: Kod Innowacji – Platforma GS1 - https://kodinnowacji.pl/ 

(źr. GS1 Polska)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.