Dodaj ogłoszenie o pracy


Emirates kompletują załogę w Polsce i inwestują 2 mld USD w obsługę pasażerów

Emirates, jedna z największych międzynarodowe linii lotniczych na świecie, poszukuje w Polsce kandydatów do swojego międzynarodowego zespołu personelu pokładowego. Dni otwarte odbędą się 22 sierpnia w Katowicach i 24 sierpnia w Poznaniu.

Linie lotnicze poszukują osób, które z pasją będą pracować na pokładach Emirates, oferując spersonalizowaną gościnność i zapewniając pasażerom niezapomniane przeżycia. Z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów Emirates, idealny kandydat powinien dbać zarówno o obsługę, jak i o procedury bezpieczeństwa. Cała załoga Emirates ma szanse zdobyć światowej klasy doświadczenie w najnowocześniejszym obiekcie linii lotniczych w Dubaju.

Kandydaci powinni dysponować CV w języku angielskim oraz aktualnym zdjęciem. Przed spotkaniem warto dokonać wstępnej rejestracji na stronie: https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/.  Jeśli ktoś nie złożył wniosku online, może to zrobić podczas dnia otwartego w:
• Katowicach: 22 sierpnia w hotelu Courtyard by Marriott City Centre Katowice (ul. Uniwersytecka 13)
• Poznaniu: 24 sierpnia w hotelu Park Inn by Radisson Poznań (ul. Szyperska 22)

Zaplanowano także spotkanie dla zaproszonych kandydatów, odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie w Holiday Inn Warsaw City Centre. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących procesu selekcji kandydatów można znaleźć na stronie www.emirates.com/careers. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu dostaną szczegółowe informacje o kontynuowaniu procesu jeszcze tego samego dnia.

Globalny zespół personelu pokładowego Emirates tworzą pracownicy 160 narodowości odzwierciedlających różnorodność klientów i operacje międzynarodowe w ponad 130 miastach na 6 kontynentach. Linie posiadają nowoczesną flotę ponad 200 samolotów szerokokadłubowych. Linie lotnicze są największym światowym operatorem samolotów Boeing 777 i Airbus A380. Emirates latają też z/do Warszawy od 9 lat i obecnie oferują codzienne loty do Dubaju.

Co ofertują Emirates jako pracodawca?
Jak informuje linia lotnicza, daje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, doskonałe zaplecze szkoleniowe i szeroką gamę programów rozwojowych. Cała załoga Emirates na co dzień mieszka w Dubaju i korzysta z atrakcyjnego pakietu zatrudnienia. Obejmuje on szereg korzyści, takich jak wynagrodzenie wolne od podatku, bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę, bezpłatny transport do i z pracy, a także doskonałą opiekę medyczną, ekskluzywne zniżki na zakupy i rozrywki w Dubaju. Globalna sieć Emirates oferuje wiele możliwości podróżowania na 6 kontynentach. Załoga pokładowa Emirates korzysta z atrakcyjnych ulg w zakresie podróży dla siebie oraz swoich rodzin i przyjaciół do wszystkich miejsc docelowych, do których latają linie lotnicze.

Gigantyczna inwestycja w rozwój usług pokładowych
Jednocześnie linie Emirates inwestują ogłosiły inwestycję ponad 2 mld dolarów w rozwój usług pokładowych. Ponad 120 samolotów przejdzie modernizację i zostanie wyposażonych w najnowocześniejsze wnętrza, we wszystkich kabinach zastosowane zostaną ulepszenia. Program rozpocznie się już w 2022 r. Niektóre z najnowszych inicjatyw Emirates obejmują: większy wybór posiłków, nowe menu wegańskie, doświadczenie "kina w przestworzach", modernizację wnętrz kabin, zrównoważone rozwiązania, które sprawiają, że podróż stanie się niezapomniana. Linie nawiązały również współpracę z Ecole hôtelière de Lausanne, jedną z najlepszych na świecie szkół zarządzania hotelarstwem, aby opracować strategię Emirates Hospitality i zapewniać klientom inspirujące doświadczenia. Personel pokładowy Emirates już zaczął angażować się w intensywne programy szkoleniowe skoncentrowane na realizacji czterech filarów obsługi: Doskonałości, Uwadze, Innowacyjności i Pasji.

Jednak najbardziej znaczącą inwestycją jest szeroko zakrojona i rekordowej skali renowacja wnętrz floty samolotów, w ramach której kabiny zostaną wyposażone w nowe lub ponownie tapicerowane fotele, nową obudowę, podłogę i inne elementy wyposażenia. Z korzyścią dla wszystkich pasażerów Emirates, każda klasa kabiny zostanie odświeżona oraz zainstalowane zostaną nowe kabiny w klasie ekonomicznej premium. Po modernizacji Emirates będą dysponować łącznie 120 samolotami oferującymi fotele klasy ekonomicznej premium – to jedyne linie lotnicze w regionie oferujące taką klasę kabiny. Pierwszy samolot zostanie dostarczony do Centrum Inżynieryjnego Emirates w celu modernizacji w listopadzie, jednak prace planistyczne i testy już się rozpoczęły.

Na tym nie koniec, bo Emirates już zapowiadają dalszy rozwój usług dla pasażerów.

 

(źr. Emirates)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.