Dodaj ogłoszenie o pracy


Emirates kompletują załogę w Polsce i inwestują 2 mld USD w obsługę pasażerów

Emirates, jedna z największych międzynarodowe linii lotniczych na świecie, poszukuje w Polsce kandydatów do swojego międzynarodowego zespołu personelu pokładowego. Dni otwarte odbędą się 22 sierpnia w Katowicach i 24 sierpnia w Poznaniu.

Linie lotnicze poszukują osób, które z pasją będą pracować na pokładach Emirates, oferując spersonalizowaną gościnność i zapewniając pasażerom niezapomniane przeżycia. Z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów Emirates, idealny kandydat powinien dbać zarówno o obsługę, jak i o procedury bezpieczeństwa. Cała załoga Emirates ma szanse zdobyć światowej klasy doświadczenie w najnowocześniejszym obiekcie linii lotniczych w Dubaju.

Kandydaci powinni dysponować CV w języku angielskim oraz aktualnym zdjęciem. Przed spotkaniem warto dokonać wstępnej rejestracji na stronie: https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/.  Jeśli ktoś nie złożył wniosku online, może to zrobić podczas dnia otwartego w:
• Katowicach: 22 sierpnia w hotelu Courtyard by Marriott City Centre Katowice (ul. Uniwersytecka 13)
• Poznaniu: 24 sierpnia w hotelu Park Inn by Radisson Poznań (ul. Szyperska 22)

Zaplanowano także spotkanie dla zaproszonych kandydatów, odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie w Holiday Inn Warsaw City Centre. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących procesu selekcji kandydatów można znaleźć na stronie www.emirates.com/careers. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu dostaną szczegółowe informacje o kontynuowaniu procesu jeszcze tego samego dnia.

Globalny zespół personelu pokładowego Emirates tworzą pracownicy 160 narodowości odzwierciedlających różnorodność klientów i operacje międzynarodowe w ponad 130 miastach na 6 kontynentach. Linie posiadają nowoczesną flotę ponad 200 samolotów szerokokadłubowych. Linie lotnicze są największym światowym operatorem samolotów Boeing 777 i Airbus A380. Emirates latają też z/do Warszawy od 9 lat i obecnie oferują codzienne loty do Dubaju.

Co ofertują Emirates jako pracodawca?
Jak informuje linia lotnicza, daje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, doskonałe zaplecze szkoleniowe i szeroką gamę programów rozwojowych. Cała załoga Emirates na co dzień mieszka w Dubaju i korzysta z atrakcyjnego pakietu zatrudnienia. Obejmuje on szereg korzyści, takich jak wynagrodzenie wolne od podatku, bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę, bezpłatny transport do i z pracy, a także doskonałą opiekę medyczną, ekskluzywne zniżki na zakupy i rozrywki w Dubaju. Globalna sieć Emirates oferuje wiele możliwości podróżowania na 6 kontynentach. Załoga pokładowa Emirates korzysta z atrakcyjnych ulg w zakresie podróży dla siebie oraz swoich rodzin i przyjaciół do wszystkich miejsc docelowych, do których latają linie lotnicze.

Gigantyczna inwestycja w rozwój usług pokładowych
Jednocześnie linie Emirates inwestują ogłosiły inwestycję ponad 2 mld dolarów w rozwój usług pokładowych. Ponad 120 samolotów przejdzie modernizację i zostanie wyposażonych w najnowocześniejsze wnętrza, we wszystkich kabinach zastosowane zostaną ulepszenia. Program rozpocznie się już w 2022 r. Niektóre z najnowszych inicjatyw Emirates obejmują: większy wybór posiłków, nowe menu wegańskie, doświadczenie "kina w przestworzach", modernizację wnętrz kabin, zrównoważone rozwiązania, które sprawiają, że podróż stanie się niezapomniana. Linie nawiązały również współpracę z Ecole hôtelière de Lausanne, jedną z najlepszych na świecie szkół zarządzania hotelarstwem, aby opracować strategię Emirates Hospitality i zapewniać klientom inspirujące doświadczenia. Personel pokładowy Emirates już zaczął angażować się w intensywne programy szkoleniowe skoncentrowane na realizacji czterech filarów obsługi: Doskonałości, Uwadze, Innowacyjności i Pasji.

Jednak najbardziej znaczącą inwestycją jest szeroko zakrojona i rekordowej skali renowacja wnętrz floty samolotów, w ramach której kabiny zostaną wyposażone w nowe lub ponownie tapicerowane fotele, nową obudowę, podłogę i inne elementy wyposażenia. Z korzyścią dla wszystkich pasażerów Emirates, każda klasa kabiny zostanie odświeżona oraz zainstalowane zostaną nowe kabiny w klasie ekonomicznej premium. Po modernizacji Emirates będą dysponować łącznie 120 samolotami oferującymi fotele klasy ekonomicznej premium – to jedyne linie lotnicze w regionie oferujące taką klasę kabiny. Pierwszy samolot zostanie dostarczony do Centrum Inżynieryjnego Emirates w celu modernizacji w listopadzie, jednak prace planistyczne i testy już się rozpoczęły.

Na tym nie koniec, bo Emirates już zapowiadają dalszy rozwój usług dla pasażerów.

 

(źr. Emirates)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.