Dodaj ogłoszenie o pracy


Prologis wyróżniony jako Great Place to Work®!

Polski oddział Prologis uzyskał certyfikat Great Place to Work®. To rozpoznawalne na świecie wyróżnienie przyznawane jest najlepszym miejscom pracy. Otrzymują je firmy, które działają zgodnie ze swoimi wartościami, dbając o komfort pracy oraz rozwój swoich ludzi, tworzą przyjazne miejsca pracy. Nagroda ta jest tym cenniejsza, że jest przyznawana głosami pracowników.

- To dzięki głosom i opiniom naszych pracowników tytuł świetnego miejsca do pracy trafił do Prologis. Odpowiadając na ankiety programu Great Place to Work® docenili uczciwość i szacunek z jakimi Prologis podchodzi do swoich klientów i pracowników, dostrzegli działania na rzecz kształtowania przyjaznego środowiska pracy, w którym szanuje się różnorodność i dba o przyjazną atmosferę. Dziękujemy, że doceniono zaangażowanie naszych liderów w budowanie miejsca pracy, z którego wszyscy możemy być dumni. Jest do wielka radość, ale też zobowiązanie, które motywuje nas do dalszego rozwoju i utwierdza w przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są ludzie - podkreśla Paweł Sapek, senior vice president, Regional Head Prologis w Europie Centralnej.

Great Place to Work® to światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie w rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu i osiąganiu dzięki temu lepszych wyników biznesowych. W ramach programu certyfikacji (którego wyróżnikiem jest rygorystyczny, bo oparty na danych ilościowych), powstaje model oceny doświadczenia pracowników w miejscu pracy. Każdego roku o miano Great Place to Work ubiega się 10 tys. firm z 60 krajów.

W ubiegłym roku polski oddział Prologis otrzymał aż 5 prestiżowych wyróżnień, które podkreślały jego wyjątkowość jako pracodawcy. Zwyciężył w konkursie Etyczna Firma 2021, promującym firmy odznaczające się najlepszymi, godnymi naśladowania praktykami biznesowymi i otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2021, przyznawany co roku firmom, które w swoich działaniach na rzecz pracowników zdecydowanie wychodzą poza standard. Tygodnik Wprost docenił wysiłki Prologis w zakresie dbania o zdrowie pracowników podczas pandemii i uznał Prologis za jedną z 50 najlepszych firm w Polsce. Z kolei nagroda Friendly Workplace 2021 została przyznana za działania wspierające pracowników na wielu polach, które pomagają zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, tworząc przyjazne środowisko pracy.

Certyfikat Great Place to Work to szósta nagroda otrzymana przez Prologis.

(źr. Prologis)

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.