Dodaj ogłoszenie o pracy


Paul Stefan nowym członkie zarządu w Kuehne und Nagel

 

Zarząd firmy Kuehne und Nagel International AG powołał nowego członka zarządu - Paula Stefana, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie logistyką drogową. Dokładna data rozpoczęcia pracy Stefana na nowym stanowisku zostanie ogłoszona wkrótce.

 

43-letni Stefan Paul wraca do Kuehne und Nagel i będzie odpowiedzialny za logistykę drogową w całej firmie. Stefan pracował w K+N w latach 1990 - 1997 na różnych stanowiskach kierowniczych i z powodzeniem rozwijał oraz rozbudowywał know - how firmy w zakresie transportu drogowego oraz logistyki drogowej. Obecnie jest odpowiedzialny za zarządzanie transportem i logistyką drogową w firmie na terenie Niemiec.


- Jest nam bardzo miło powitać pana Puala Stefana w Kuehne + Nagel jako nowego członka zarządu. Logistyka drogowa ma duże znaczenie dla dalszego rozwoju strategicznego firmy. Paul jest bardzo doświadczonym i skutecznym menedżerem. Wiem, że możemy liczyć na jego cenny wkład w rozwój firmy - mówił Karl Gernandt, prezes Kuehne + Nagel International.


Do czasu rozpoczęcia pracy przez Stefana Paula, odpowiedzialnym za dział logistyki drogowej pozostanie Reinhard Lange.

(źr. Kuehne und Nagel International)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.