Dodaj ogłoszenie o pracy


Yngve Ruud dyrektorem regionalnym Kuehne + Nagel

 

Zarząd Kuehne + Nagel mianował Yngve Ruud nowym maganerem regionalnym na Europę Północno - Zachodnią. Stanowisko to, Rudd obejmie 1 października 2011r. Do tej pory na tym miejscu był Tim Scharwath, który został mianowany na członka zarządu Kuehne + Nagel International AG.


Yngve Ruud ma na swoim koncie rozbudowę norweskiego oddziału Kuehne + Nagel, w którym pracuje od 16 lat od momentu połączenia własnej firmy ze strukturami norweskiego oddziału K+N w 1995r.
-  Jest nam bardzo miło poinformować, że nowym managerem na Europę Północno-Zachodnią została mianowana osoba z wewnątrz firmy. - powiedział Reinhard Lange, CEO of Kuehne + Nagel International AG. - Jestem przekonany, że pod przywództwem nowego managera oddział ten będzie kontynuował z sukcesem rozwój tak istotnego dla nas regionu. - dodał Lange.

Północna-Zachodnia sieć placówek K+N liczy obecnie około 120 lokalizacji w sześciu krajach Europy włączając w to: Danię, Finlandię, Irlandię, Norwegię, Szwecję i Wielką Brytanię. W sumie ta część K+N zatrudnia ok. 12 tys. pracowników będąc jednocześnie jednym z najważniejszych graczy na tym rynku. Siedziba tego oddziału znajduje się w Uxbridge w Wielkiej Brytanii.
(źr. Kuehne+Nagel International AG)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.