Dodaj ogłoszenie o pracy


UPS partnerem logistycznym Liverpool Football Club

Liverpool FC i UPS ogłaszają nowe, wieloletnie partnerstwo, w ramach którego UPS staje się pierwszym oficjalnym globalnym partnerem logistycznym tego znanego klubu piłkarskiego. Celem współpracy jest rozszerzenie globalnej dystrybucji sprzedaży detalicznej i e-commerce klubu LFC.

UPS wesprze globalne kanały sprzedaży detalicznej i handlu elektronicznego Liverpool FC. Wszystko po to, aby zapewnić kibicom jeszcze szybsze i bardziej efektywne dostawy zamówień niż kiedykolwiek wcześniej.

Współpraca kultowych marek rozszerzy także gamę możliwości oferowanych kibicom. Dzięki milionom właścicieli małych firm z całego świata, którzy co tydzień kibicują LFC, partnerstwo z klubem pozwoli również firmie UPS na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, korzystając z globalnej bazy klientów LFC.
Informacje o Liverpool Football Club

Założony w 1892 roku Liverpool FC jest jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie, z bogatą historią i tradycją. Klub może pochwalić się zdobyciem 19 tytułów ligowych, w tym Premier League, ośmiu Pucharów Anglii, dziewięciu Pucharów Ligi, sześciu Pucharów Europy, trzech Pucharów UEFA. Ponadto zdobył również cztery Superpuchary Europy, 16 Tarcz Wspólnoty, dwa tytuły Superligi Kobiet i jedno Mistrzostwo Kobiet.

UPS jest jedną z największych firm na świecie, której przychody w 2022 r. wyniosły 100,3 mld USD. Spółka oferuje szeroki wachlarz zintegrowanych rozwiązań logistycznych dla klientów w ponad 220 krajach i terytoriach. Zgodnie z zadeklarowanym celem „Napędzamy nasz świat doręczając to, co ważne”, ponad 500 tys. pracowników UPS działa zgodnie z jasną i konsekwentnie realizowaną strategią, wyrażoną w poniższych hasłach: Klient w centrum uwagi. Zaangażowani pracownicy.

(źr. UPS)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.