Dodaj ogłoszenie o pracy


DPD Oficjalnym Kurierem 79. Tour de Pologne UCI WorldTour

DPD Polska została Oficjalnym Kurierem wyścigu Tour de Pologne, który rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a zakończy 5 sierpnia na krakowskich Błoniach. Firma zapewni wsparcie logistyczne wydarzenia i udostępni auta kurierskie mające usprawnić działania organizatorów oraz uczestników rajdu.

DPD Polska od wielu lat wspiera sport, w tym kolarstwo. Firma angażuje się także w rozwój innych dyscyplin, wspierając m.in. Polski Związek Piłki Siatkowej, kluby siatkarskie ( Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) oraz mniejsze zespoły drugoligowe, w tym m.in. WKS Sobieski Żagań.

- Cieszę się na kontynuację współpracy pomiędzy Tour de Pologne, a firmą DPD Polska. Jej aktywny udział w organizacji wydarzenia już kolejny raz jest dla nas ogromnym wsparciem. W tym roku znów czekają nas niezapomniane, sportowe emocje, które przeżyjemy w towarzystwie lidera polskiego rynku kurierskiego - mówi Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z 1980 roku.

-  Wspieranie sportu wpisuje się w naszą strategię CSR, która zakłada promowanie zdrowego stylu życia, a także krzewienie wartości takich jak wytrwałość w dążeniu do celu i rywalizacja w duchu fair play. Jestem dumny, że DPD Polska po raz kolejny pełni rolę partnera logistycznego jednej z najlepiej zorganizowanych imprez kolarskich na świecie. Dzięki współpracy z Tour de Pologne stajemy się częścią wielkiego święta sportu, które skupia najlepsze ekipy kolarskie oraz światowe gwiazdy peletonu. To ogromny zaszczyt – komentuje Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

Tegoroczna trasa wyścigu to ponad 1200 km podzielone na 7 etapów. Kolarski peleton złożony z 23 drużyn, przejdzie w tym roku przez takie miejscowości jak Kielce, Lublin, Chełm, Zamość, Kraśnik, Przemyśl, Lesko, Sanok, Łańcut, Rzeszów, Nowy Targ, Gronków, Stację Narciarską Rusiński, Skawinę oraz Kraków.

Więcej informacji na temat Tour de Pologne 2022 dostępne jest na oficjalnej stronie: https://www.tourdepologne.pl/

(źr. DPD Polska)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.