Dodaj ogłoszenie o pracy


WizzAir-em nie polecisz już z Warszawy

Wizz Air postanowił zrezygnować z warszawskiego lotniska im. F.Chopina i przenieść swoje loty na lotnisko do Modlina pod Warszawą. Zmiana nastąpi z dniem 18 lipca 2012 r. Z tej okazji oferuje klientom zniżkę w wysokości 20proc. od ceny biletu na wszystkie loty przychodzące i wychodzące obsługiwane przez lotnisko Warszawa/Modlin.

 

Jak podał w swoim komunikacie Wizz Air, kierownictwo linii  zdecydowało się na przeniesienie warszawskiej sieci i bazy operacyjnej z portu lotniczego im. F. Chopina do Warszawy/Modlin, w celu ograniczenia kosztów. Port lotniczy Warszawa/Modlin znajduje się w dogodnym punkcie na północ od stolicy. Dojazd samochodem z centrum zajmuje ok. 40 minut. Lotnisko będzie funkcjonować całodobowo we wszystkie dni tygodnia. Wizz Air będzie mieć możliwość opracowania bardziej elastycznego rozkładu lotów, bez ograniczeń, które występowały na lotnisku głównym. Istotne jest to, że koszty związane z operacjami na lotnisku Warszawa/Modlin będą znacznie niższe, co pozwoli przewoźnikowi na obniżenie cen biletów.

 

Bilety są dostępne już w cenie 125 zł (w jedną stronę, all inclusive). Z tej okazji Wizz Air oferuje klientom zniżkę w wysokości 20proc. od ceny biletu na wszystkie loty przychodzące i wychodzące obsługiwane przez lotnisko Warszawa/Modlin (oferta obowiązuje do piątku 3 lutego, 2012r)

 

Linia oferuje bezpośrednie połączenia z 19 miastami Europy. Klienci, którzy zarezerwowali już bilety na samoloty wylatujące z warszawskiego lotniska im. F. Chopina 18 lipca 2012 roku lub po tym terminie, zostaną bezpośrednio powiadomieni o zmianie.

(źr. Wizzair)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.