Konto pracodawcy


RTV EURO AGD – wprowadza płatność kartą przy dostawie zamówienia

RTV EURO AGD dotychczas oferowało transport nowego urządzenia do domu klienta, montaż dużego sprzętu i odbiór zużytego w trakcie jednej wizyty, system finansowania oraz dodatkowe ubezpieczenie. Teraz sieć wyposażyła swoich techników-dostawców w terminale płatnicze, dzięki czemu można płacić bezgotówkowo bezpośrednio przy odbiorze dużego sprzętu dostarczanego do domu. Korzystanie z szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności kartą przy dostawie jest już możliwe w całym kraju. Jednym z partnerów technologicznych projektu jest Mastercard.

- Tym, co wyróżnia RTV EURO AGD na rynku, jest rozbudowany pakiet usług i udogodnień dla klientów, który stale rozszerzamy. Terminale płatnicze w naszych dostawach wprowadzaliśmy już w ubiegłym roku i od początku zainteresowanie klientów było ogromne, więc systematycznie rozszerzaliśmy tę usługę na cały kraj. Płatności bezgotówkowe coraz bardziej się popularyzują. Według ostatnich danych NBP Polacy mają już ponad 42 mln kart płatniczych, więc chcieliśmy odpowiedzieć na ten trend i umożliwić klientom wybór dogodnej dla nich metody płatności kartą lub gotówką przy odbiorze sprzętu – powiedział Cezary Wiśniewski, dyrektor sprzedaży produktów finansowych w RTV EURO AGD.

Popularność zakupów internetowych niezmiennie rośnie, co potwierdza najnowsze badanie przeprowadzone na zlecenie Mastercard.  Zgodnie z jego wynikami już 68 proc. polskich konsumentów robi zakupy online, a przynajmniej raz w tygodniu realizuje je 37 proc. z nich. Kupowanie w sieci ankietowani cenią za wygodę (77 proc.), oszczędność czasu (70 proc.) i dostępność w dowolnym miejscu i o dowolnej porze (68 proc.). Jednocześnie elektronika i sprzęt AGD należą do najpopularniejszych kategorii zakupowych w e commerce. RTV EURO AGD, wyposażając techników-dostawców w terminale i umożliwiając płatności bezgotówkowe przy dostawie sprzętu do domu, odpowiada na potrzeby rosnącej grupy klientów ery cyfrowej. Jest to pierwszy detalista z branży elektroniki użytkowej, który wprowadził takie rozwiązanie na polskim rynku.

Dla Polaków karta jest już preferowaną formą płatności, po którą sięgają chętniej niż po gotówkę. Co więcej, tę ostatnią coraz rzadziej noszą w portfelu. Według najnowszych danych NBP wartość transakcji kartą w III kw. 2019 r. wyniosła 208,6 mld zł i była o ponad 12 proc. wyższa niż rok wcześniej. Potwierdza to, że popularność płatności bezgotówkowych w Polsce systematycznie rośnie.

(źr. RTV EURO AGD)

kobiety w logistyce
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracoda ...
Koronawirus - KE opublikowała wytyczne dla transportu
Koronawirus: Jakie wyzwania stoją przed pracownikami?
Holandia wprowadza obowiązek zgłaszania pracowników delegowanych w kabotażu
Duńska płaca minimalna obejmie transport kombinowany i kabotaż
Eksport alkoholi do Rosji - Hillebrand o wymogach i znalezieniu kontrahenta
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Covid-19 – osłabienie walut wpływa na rynek nieruchomości
Jak utrzymać ciągłość łańcuchów dostaw na rynku beverage w czasach epidemii?
Potrzebne są regulacje pracy zdalnej w przepisach Kodeksu pracy
Koronawirus wymusi uregulowanie prawne pracy zdalnej?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Agility dostarcza ponad 500 ładunków do Omanu
Emirates zawiesiły większość lotów pasażerskich, połączenia cargo bez zmian
Dachser rozszerza most powietrzny do Chin
Rynek magazynowy odporny na koronawirusa?
CEVA Logistics wyczarterowała 86 frachtowców aby wesprzeć łańcuchy dostaw
Lublin w czołówce miast CEE
Grupa Fracht uruchamia regularne loty cargo na trasie Europa - USA
GEFCO Polska uruchamia regularne przewozy do Maroka
Omega Pilzno zwiększa flotę o 50 nowych ciągników siodłowych
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC