Dodaj ogłoszenie o pracy


Siódemka udostępnia "przewodnik po usługach"

W styczniu br. firma kurierska Siódemka SA przekazała swoim klientom „Przewodnik po usługach 2012 – Cennik usług”. Przewodnik zawiera opis najnowszych usług firmy oraz wszystkie ważne z punktu widzenia klienta informacje na temat współpracy z Siódemką.


- Tworząc "Przewodnik po usługach 2012 – Cennik usług”, zwracaliśmy szczególną uwagę na kompleksowy charakter opracowania i przejrzystość treści. Dokument stanowi bogatą bazę wiedzy o naszych usługach oraz narzędziach wspomagających zarządzanie wysyłkami. Klienci znajdą w nim również informacje o sposobie wyceniania przesyłek, zasadach bezpiecznego pakowania i przygotowania dokumentów przewozowych – mówi Magdalena Dwulit, pr manager Siódemka S.A.


Najnowszą ofertę przygotowano w oparciu o wyniki ankiet przeprowadzonych wśród klientów firmy. W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka poszerzyła wachlarz swoich usług o produkt Pobranie Next Day, czyli zwrot kwoty pobrania następnego dnia roboczego po doręczeniu. Z  myślą o klientach którzy wysyłają małą ilość paczek, a cenią wygodę przygotowano specjalną usługą  pre-paid: WebPack 7, którą rozszerzono o dodatkowy pakiet 10 sztuk listów przewozowych.
Firma udostępnia też innowacyjną ofertę rozwiązań narzędziowych wspierających proces obsługi przesyłek. Najnowsze rozwiązania informatyczne wkrótce dostępne będą do pobrania na stronie www.siodemka.com. Są to:
7 Business Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla programów
magazynowo – sprzedażowych, takich jak Wf-Mag, Symfonia i Forte.
7 Office Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla Microsoft Outlook. Jest to rozwiązanie umożliwiające przygotowanie i zarządzanie wysyłkami za pomocą programu pocztowego.
 „Przewodnik po usługach 2012 – Cennik usług” jest dostępny w formie drukowanej oraz w formie elektronicznej.
(źr. Siódemka SA)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.