Dodaj ogłoszenie o pracy


Kuehne + Nagel mianowany przez Rolls-Royce’a tytułem „Dostawcy Roku 2010”

Podczas trzeciej edycji corocznego przyjęcia organizowanego przez Rolls - Royce’a firma Kuehne+Nagel została nagrodzona prestiżowym tytułem „Dostawcy Roku 2010”.Kuehne + Nagel współpracuje z Rolls-Royce’m od 2004 roku, dostarczając
szeroką gamę usług, by sprostać wymogom globalnego łańcucha dostaw.Dedykowane zespoły Kuehne + Nagel pracują w oddziałach Rolls-Royce’a w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz w Singapurze. Specjaliści Kuehne + Nagel zarządzają wielomodalnymi usługami spedycyjnymi, dostarczając przy tym szytych na miarę rozwiązań dla sektora lotnictwa, przemysłu morskiego oraz energetycznego. Firma Rolls-Royce doceniła tą współpracę, mianując Kuehne + Nagel „Dostawcą Roku 2010”. „Nagroda Dostawcy Roku uznaje wkład oraz nieustanne zaangażowanie strategicznych partnerów biznesowych oraz dostawców wspierających strategię łańcucha dostaw Rolls-Royce’a, co za tym idzie, wykonanie naszych produktów,” wyjaśnia Mike Orris, Główny Dyrektor ds. Zaopatrzenia i Zakupów Rolls-Royce (Chief Procurement Officer Rolls-Royce).
Odbierając nagrodę, Tim Scharwath, Dyrektor Zarządzający Regionem Europy Północno-Zachodniej w Kuehne + Nagel, skomentował: „Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem miana „Dostawcy Roku 2010”. Nieustannie, z pasją doskonalimy oferowane przez nas usługi; nauczyliśmy się bardzo dużo dzięki współpracy z Rolls-Roycem. Patrzymy optymistycznie w przyszłość, myśląc o kolejnych latach owocnej współpracy.”

(źr. Kuehne+Nagel)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.