Konto pracodawcy


UPS rozszerza obsługę paczek z alkoholem - dostarcza wina i piwa na całym świecie

UPS rozszerza możliwość wysyłki alkoholu, wina i piwa do konsumentów na całym świecie. Według tegorocznego badania VINEXPO/IWSR Global Study 2015-2020, import wina do Chin wzrośnie o prawie 80 proc. w latach 2016 – 2020, co stanowi część całkowitego przewidywanego wzrostu importu o prawie 13 proc. dla całego regionu Azji i Pacyfiku. 50 proc. światowej produkcji wina należy do Włoch, Francji i Hiszpanii, jednak w obliczu spadku konsumpcji trunku w Europie, eksport na rynki pozaeuropejskie może być szansą na dalszy rozwój .

- Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom indywidualnym, drobnym producentom oraz menedżerom sklepów z winami tego, że zamówione przez nich produkty zostaną dostarczone do wskazanego miejsca i w określonym czasie z zachowaniem gwarancji jakości usług UPS - powiedział Nando Cesarone, prezes UPS Europe.
UPS zapewnia bezpośrednią wysyłkę wina do konsumentów z wybranych krajów Unii Europejskiej, do Chin, Korei Południowej i Japonii, a od teraz także do Kanady, na Dominikanę, do Hong Kongu, Indii, Makau, Południowej Afryki, Szwajcarii, Nowej Zelandii, na Filipiny, do Singapuru, na Tajwan, i do Tajlandii. Usługa dedykowana dla konsumentów uzupełnia istniejącą już usługę  dla klientów biznesowych, zarówno dla wysyłek spaletyzowanych jak i niespaletyzowanych, które mają globalny zasięg.
Konsumenci wysyłający w obszarze Unii Europejskiej będą mogli również skorzystać z usługi przewożenia wina oferowanej przez UPS. Od tej pory mogą oni spokojnie wysłać nowo odkryte gatunki trunku bezpośrednio do swojego miejsca zamieszkania.
Niezależnie od kierunku, UPS zapewnia też bezpieczne, certyfikowane opakowanie przesyłki przystosowane do transportu butelek wina (nawet do 12 butelek wina niemusującego i do 6 butelek wina musującego w pudełku), które można zamówić przed planowaną wysyłką. Klienci transportujący z Francji i Włoch mogą również skorzystać z rozszerzonej usługi Zadeklarowana wartość przesyłki przeznaczonej do wysyłki wina. Dzięki usłudze UPS Capital, klienci korzystający z wcześniej zatwierdzonych opakowań będą mogli liczyć na odpowiednie zapakowanie przesyłki i zabezpieczenie przy deklarowanej wartości przesyłki do 500 euro. Jeśli przesyłka kosztuje więcej, klienci mogą dokupić dodatkowe zabezpieczenie nieprzekraczające kwoty detalicznej produktu. Mogą być oni pewni, że ich wino bezpiecznie dotrze do wskazanego przez nich miejsca, a w przypadku, gdy przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu, firma gwarantuje zwrot wartości wina i kosztów wysyłki. Zapewnienie zgodności z  międzynarodowym prawem i regulacjami należy do obowiązków nadawcy.

(źr. UPS)

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
Bezpieczna podróż naszych dzieci w wakacje – jak o to zadbać?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
Kolejne rekordy na rynku magazynowym
Pakiet mobilności – jeszcze nie wszystko stracone
Opłacalność usług transportowych – cena nadal rządzi branżą TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
UPS inwestuje w autonomiczne ciężarówki
Co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro oraz jego lokalizację
Frigo Logistics rozpoczął w Radomsku kompleksową obsługę sieci Carrefour
Bohaterowie dróg poszukiwani - rusza kampania #HEROTRUCKER
XBS Logistics wynajął już drugi magazyn w parku P3 Błonie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC