Dodaj ogłoszenie o pracy


Kuehne + Nagel rozbudowuje dział logistyki zintegrowanej

Kuehne + Nagel rozbudowuje działy logistyki zintegrowanej, zlokalizowane w hubie logistycznym w Singapurze i zwiększa w nich zatrudnienie. Centrum zarządzania zapewnia synergię i wzmacnia globalny koncept Grupy w zakresie hubów, dostarczających kompleksowe rozwiązania logistyczne z jednego miejsca.
Logistyczne centrum zarządzania (LCC) oferuje usługi logistyki zintegrowanej dla realizacji zleceń klientów, dotyczących międzynarodowych łańcuchów dostaw. W celu spełnienia wymagań w zakresie oszczędnego, ukierunkowanego na popyt łańcucha dostaw oraz zredukowania złożoności przepływów towarów, dedykowane zespoły do zarządzania kontraktem, partnerami logistycznymi oraz analizą danych klientów ściśle współpracują w tym samym środowisku.

Zmodernizowana infrastruktura całego LCC Kuehne + Nagel w Singapurze, jest szczegółowo zaprojektowana, by kreować środowisko, które wspiera rozwiązania w zakresie zarządzania zamówieniami, monitoringiem przepływów, transportem, ustawianiem frachtów, wsparciem systemami biznesowymi, a także zarządzania raportami i rozwojem.
- Hub logistyczny w Singapurze jest częścią regionalnej strategii dotyczącej dostarczania kompleksowych łańcuchów dostaw, by wspierać klientów na dynamicznym rynku logistycznym w Azji. Poprzez ulokowanie centrum logistycznego LCC w hubie w Singapurze, możemy zwiększyć synergię i wzmocnić koncepcje istniejącego hubu, tak, by dostarczał naszym klientom pełne rozwiązania logistyczne (one stop shopping) - powiedział Jens Drewes, prezes Regionu Azji i Pacyfiku Kuehne + Nagel.
- Utworzenie tego logistycznego centrum w Singapurze podkreśla zaangażowanie Kuehne + Nagel, w dostarczanie klientom wartości dodanej do usług zarządzania łańcuchem dostaw i podkreśla naszą rosnącą globalnie sieć LCC – obecnie sześć strategicznie ulokowanych lokalizacji na całym świecie – podsumował Tobias Jerschke, globalny dyrektor logistyki zintegrowanej Kuehne + Nagel.

(źr. Kuehne + Nagel)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.