Dodaj ogłoszenie o pracy


Kuehne + Nagel zaprasza na płatne staże do siedziby w Gądkach!

Kuehne + Nagel -  globalny operator logistyczny, zatrudniający na polskim rynku ponad 1600 osób, poszukuje młodych talentów do siedziby w Gądkach. Firma zaprasza absolwentów szkół średnich i wyższych na płatne praktyki z możliwością zatrudnienia!

Kuehne + Nagel ceni entuzjazm, kreatywność i profesjonalizm w działaniu. Kultura organizacyjna firmy opiera się na wzajemnym szacunku, otwartym dialogu i efektywnej komunikacji. W zarządzaniu ludźmi stawia na rozwój pracowników i ich wspieranie w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów. Stale rozwija się i zwiększa zatrudnienia w całej Polsce.

Firma poszukuje kandydatów na:

1. PŁATNY STAŻ W DEPARTAMENCIE SPEDYCJI DROGOWEJ

Od kandydatów firma wymaga:
- wykształcenie kierunkowe/średnie lub wyższe / w zakresie logistyki i transportu
- dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2 - warunek konieczny
- dyspozycyjność – staż jest przewidziany w wymiarze 40 h/tygodniowo- praktycznej znajomości pakietu MS Office,  w tym Excel

Jeśli jesteś zainteresowany zobacz szczegóły i możliwość aplikacji

2. STAŻ W DEPARTAMENCIE KSIĘGOWOŚCI

Od kandydata firma oczekuje:
- wykształcenie kierunkowe /wyższe lub średnie/związane z księgowością
-  dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2
-  dobra znajomość aplikacji MS Excel
- dokładność, sumienność
- dyspozycyjność – staż jest przewidziany w wymiarze 40 h/tygodniowo

Jeśli jesteś zainteresowany zobacz szczegóły i możliwość aplikacji

Pamiętaj! W CV dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z Ust. z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.