Dodaj ogłoszenie o pracy


Grupa Raben nagrodzona jako najlepszy operator logistyczny FMCG i produktów świeżych

Portal eyefortransport.com nominował Grupę Raben w 2014 roku w dwóch kategoriach do nagrody przyznawanej co roku przez klientów usług 3PL: Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora FMCG i Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora produktów świeżych. Raben zdobył i otrzymał te dwie nagrody.
Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu eyefortransport European 3PL Awards zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w czasie XII Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych, odbywającego w Amsterdamie w dniach 18-20 listopada 2014 roku.
- Europejskie nagrody 3PL po raz kolejny pokazują niezwykłą jakość usług, którą operatorzy logistyczni dostarczają swoim klientom - powiedział Chris Saynor, CEO organizacji eyefortransport. - W tym ciągle trudnym otoczeniu biznesowym dobrze jest obserwować prawdziwe innowacje i doskonałość obsługi klienta w najlepszym wydaniu. Finaliści konkursu 3PL wybrani przez jury oraz zwycięzcy wybrani w bezpośrednim glosowaniu klientów reprezentują firmy, które ciągle budują udane relacje z klientami. Jak zwykle jest to dla mnie wielki honor ogłaszać zwycięzców oraz finalistów. Kandydaci są nominowani przez zespół ekspertów z branży, a zwycięzców wybierają klienci usług 3PL, których codzienne operacje zależą od współpracy z operatorami logistycznymi.
- Nagrody przyznawane przez Klientów mają dla nas wyjątkowe znaczenie. Chcemy, by Grupę Raben charakteryzowała najwyższa jakość usług i przyjazna obsługa. Inwestujemy w rozwój narzędzi, systemów
i infrastruktury, by zwiększyć przewagę konkurencyjną współpracujących z nami firm. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem segmentu logistyki produktów świeżych, dlatego nagroda w tym sektorze jest pozytywnym sygnałem płynącym z rynku, mówiącym o tym, iż nasze działania są skuteczne. Nagroda przyznana Grupie Raben trzeci rok z rzędu jest z jednocześnie wyróżnieniem i zobowiązaniem. Będziemy niezmiennie starali się polepszać naszą obsługę Klienta - komentuje Ewald Raben, CEO Grupy Raben.

(źr. Grupa Raben)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.