Dodaj ogłoszenie o pracy


Grupa Raben nagrodzona jako najlepszy operator logistyczny FMCG i produktów świeżych

Portal eyefortransport.com nominował Grupę Raben w 2014 roku w dwóch kategoriach do nagrody przyznawanej co roku przez klientów usług 3PL: Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora FMCG i Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora produktów świeżych. Raben zdobył i otrzymał te dwie nagrody.
Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu eyefortransport European 3PL Awards zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w czasie XII Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych, odbywającego w Amsterdamie w dniach 18-20 listopada 2014 roku.
- Europejskie nagrody 3PL po raz kolejny pokazują niezwykłą jakość usług, którą operatorzy logistyczni dostarczają swoim klientom - powiedział Chris Saynor, CEO organizacji eyefortransport. - W tym ciągle trudnym otoczeniu biznesowym dobrze jest obserwować prawdziwe innowacje i doskonałość obsługi klienta w najlepszym wydaniu. Finaliści konkursu 3PL wybrani przez jury oraz zwycięzcy wybrani w bezpośrednim glosowaniu klientów reprezentują firmy, które ciągle budują udane relacje z klientami. Jak zwykle jest to dla mnie wielki honor ogłaszać zwycięzców oraz finalistów. Kandydaci są nominowani przez zespół ekspertów z branży, a zwycięzców wybierają klienci usług 3PL, których codzienne operacje zależą od współpracy z operatorami logistycznymi.
- Nagrody przyznawane przez Klientów mają dla nas wyjątkowe znaczenie. Chcemy, by Grupę Raben charakteryzowała najwyższa jakość usług i przyjazna obsługa. Inwestujemy w rozwój narzędzi, systemów
i infrastruktury, by zwiększyć przewagę konkurencyjną współpracujących z nami firm. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem segmentu logistyki produktów świeżych, dlatego nagroda w tym sektorze jest pozytywnym sygnałem płynącym z rynku, mówiącym o tym, iż nasze działania są skuteczne. Nagroda przyznana Grupie Raben trzeci rok z rzędu jest z jednocześnie wyróżnieniem i zobowiązaniem. Będziemy niezmiennie starali się polepszać naszą obsługę Klienta - komentuje Ewald Raben, CEO Grupy Raben.

(źr. Grupa Raben)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.