Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowy adres wrocławskiego oddziału Dachsera

Firma Dachser zmieniła adres swojego wrocławskiego oddziału. Na nową lokalizację firma wybrała Kąty Wrocławskie, jedną z najkorzystniejszych lokalizacji logistycznych na Dolnym Śląsku. Atrakcyjne położenie i nowa, większa platforma cross-dockingowa zapewnią sprawniejszy przepływ towarów i informacji w ramach krajowych  i międzynarodowych łańcuchów dostaw. Pozwoli to na dalszą ekspansję firmy i usprawni proces wdrażania nowych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Dzięki nowemu terminalowi logistycznemu Dachser wychodzi na przeciw nie tylko wymaganiom rynku, ale przede wszystkim potrzebom Klientów.

 


 - Zmiana lokalizacji pozwoli nam na dalszy dynamiczny rozwój firmy i jeszcze lepsze dostosowanie kompleksowych usług do potrzeb naszych klientów – podkreślił Grzegorz Lichocik,  Prezes Dachser.

 

(Nowy adres wrocławskiego oddziału Dachser to: Kąty Wrocławskie, ul. Ryszarda Chomicza 3)
(źr. Dachser)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.