Dodaj ogłoszenie o pracy


DB Schenker Logistics Dostawcą Roku dla Nowego Stylu

Ranking „Dostawca Roku” organizowany jest przez producenta krzeseł i mebli biurowych już od trzech lat. Jego celem jest wyróżnienie trzech partnerów z grupy ponad 1000 dostawców, którzy wnoszą nowe wartości w relacje biznesowe Grupy Nowy Styl. Na początku lutego br. odbyła się gala podsumowująca trzecią edycję rankingu, podczas której firma DB Schenker Logistics otrzymała statuetkę i tytuł Dostawcy Roku 2012. Firma została wybrany jednym z trzech kluczowych partnerów.

- Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw naszych klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję, mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o. „Wyróżnienie „Dostawca Roku” przyznane nam przez Grupę Nowy Styl, potwierdza że  we współpracy cenne jest zaufanie, partnerstwo i dialog. Umożliwia to budowanie długoletnich relacji i ciągłe doskonalenie procesów po stronie operatora logistycznego i klienta” – dodaje Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

DB Schenker Logistics współpracuje z Grupą Nowy Styl od 11 lat. Operator logistyczny w skali roku obsługuje kilkadziesiąt tysięcy przesyłek jednego z największych na świecie producentów krzeseł, foteli i mebli biurowych.

- O przyznaniu tytułu dla DB Schenker Logistics zadecydowały z jednej strony międzynarodowy zasięg, globalne know-how, kompleksowa oferta logistyczna, z drugiej – otwartość, nastawienie na zrozumienie naszych potrzeb i proponowanie nowych, elastycznych rozwiązań. Możemy liczyć na profesjonalną obsługę i pełne zaangażowanie w realizowanie celów potwierdzone satysfakcją naszych finalnych klientów.“ – mówi Dariusz Frydrych, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Grupy Nowy Styl.

W procesie wyboru laureatów konkursu „Dostawca Roku” brane jest pod uwagę aż 15 różnych kryteriów, wśród nich: skuteczność działań, czas i sposób reagowania, warunki ekonomiczne, partnerskie relacje, terminowość i niezawodność, elastyczne podejście, wnoszenie nowych rozwiązań, mocna i stabilna pozycja rynkowa, certyfikowane systemy jakości.
(źr. DB Schenker)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.