Dodaj ogłoszenie o pracy


Operations Management Graduate - DHL 2011

Firma DHL Supply Chain zachęca studentów ostatniego roku i absolwentów do udziału w programie Operations Management Graduate 2011. Firma oferuje 18 miesięczny staż z umową o pracę otwarty dla absolwentów lub studentów ostatniego roku kierunków ekonomicznych, biznesowych i logistycznych. Zapewnia wszechstronny program szkoleniowo – rozwojowy, solidne doświadczenie zawodowe oraz rozwój kompetencji przygotowujący do objęcia odpowiedzialnego stanowiska w strukturach firmy. Szczegóły udziału w programie i możliwości zgłoszenia znajdują się na stronie http://www.dhl-graduates.com oraz w ogłoszeniach w dziale "Oferty pracy" na www.pracujwlogistyce.pl.
(źr. DHL Supply Chain)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.