Dodaj ogłoszenie o pracy


Targeo.pl monitoruje przesyłki Speedmail!

 

 

Dzięki dedykowanemu rozwiązaniu Speedmail Targeo Report, przesyłki pocztowe dostarczane przez Speedmail są cały czas monitorowane, a operatorzy mają możliwość określenia miejsca pobytu listonoszy i wizualizacji tras, które przebyli.

Aby zoptymalizować proces dostarczania przesyłek, platforma Speedmail Targeo Report pozwala na wizualizację trasy pokonywanej przez listonoszy a także generuje statystyki związane z procesem dostarczenia przesyłek. Narzędzie pozwala również na pozyskiwanie informacji o przyczynach problemów z dotarciem listonosza pod wskazany adres (objazdy, remonty dróg, chodników itp.), jak również umożliwia weryfikację danych teleadresowych.

- Speedmail jako jedyny operator pocztowy posiada tak dokładne narzędzie do weryfikacji procesu doręczenia, oparte o najbardziej aktualną wersję cyfrowych map  – mówi Janusz Konopka, prezes zarządu Speedmail sp. z o.o. – integracja serwisu Targeo z naszym systemem informatycznym to kolejny krok w zapewnieniu najwyższej jakości usług – jesteśmy jedynym operatorem pocztowym w Polsce, który oferuje dostawę przesyłek na terenie kraju w trzy dni robocze.

Z serwisu Targeo.pl korzysta codziennie setki tysięcy osób, które sprawdzają bieżącą sytuację na drogach, poszukują konkretnego adresu czy też wyznaczają trasę przejazdu. Usługi oferowane przez Targeo dostępne są nie tylko dla prywatnych użytkowników, ale także w rozwiązaniach przeznaczonych dla firm, szczególnie działających w branży logistycznej.

- Wdrożenie zrealizowane dla Speedmail i integracja Targeo z systemem operacyjnym Codx PostOffice dedykowanym dla operatorów pocztowych, pozwoli na usprawnienie dostarczania przesyłek pocztowych oraz otwiera nowe możliwości wykorzystania serwisu Targeo.pl. Pokazuje też, jak wiele nowoczesnych rozwiązań może pojawić się jeszcze na rynku usług pocztowych – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo sp. z o.o.

System Speedmail Targeo Report monitoruje obecnie pracę blisko 700 listonoszy, w ponad 130 największych polskich miastach.

(źr. Speedmail)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.