Dodaj ogłoszenie o pracy


neoKartka.pl - nowa usługa Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia nową usługę - neoKartka.pl. Klienci za pośrednictwem Internetu mogą wysyłać kartki pocztowe, które dotrą do adresata w formie tradycyjnej. Projekt zakłada możliwość przekazania życzeń z okazji nadchodzących świąt - najbliższą okazją jest Dzień Babci i Dziadka. Usługę przygotowała Poczta Polska Usługi Cyfrowe, nowa Spółka z grupy kapitałowej Poczty Polskiej.


neoKartka.pl umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy, w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mogą wybrać jeden z 8 dostępnych motywów, wpisać życzenia lub wybrać gotowy szablon. Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji. Cena za dużą kartkę wysokiej jakości druku cyfrowego (format A5) to 4,49 zł. Więcej informacji o usłudze można uzyskać pod adresem:www.neoKartka.pl.


- neoKartka, po wprowadzonej wcześniej przesyłce hybrydowej, jest kolejnym przedsięwzięciem z zakresu kluczowego projektu e-usług. W perspektywie długoterminowej liczba listów tradycyjnych będzie maleć ze względu na popularność poczty elektronicznej oraz innych nowoczesnych narzędzi. Rozwój e-usług, ale również obszaru paczkowego (KEP), logistycznego oraz usług finansowo - bankowych to działania wpisujące się w strategię rozwoju Grupy Poczty Polskiej – mówi Janusz Wojtas, członek zarządu Poczty Polskiej, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.


Obecnie klienci mogą wybierać wzory z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. neoKartka.pl będzie oferowała możliwość wysłania życzeń dostosowanych do ważnych świąt, okazji. I tak np. w lutym pojawi się motyw walentynkowy, w marcu z okazji Dnia Kobiet, a w kwietniu kartka wielkanocna. neoKartka będzie wspierała 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który 13 stycznia gra między innymi na rzecz godnego życia seniorów. Na ten cel została stworzona specjalna, orkiestrowa pocztówka, a część dochodu ze sprzedaży wszystkich kartek zamieszczonych na stronie internetowej zostanie przekazana na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka.


(źr. Poczta Polska)

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.