Dodaj ogłoszenie o pracy


Grupa Raben najlepszym europejskim dostawcą usług dla FMCG

Podczas październikowej Gali Dziesiątego Europejskiego Szczytu 3PL w hotelu Hilton w Antwerpii ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji europejskich nagród 3PL. Nagrody 3PL, przyznawane przez specjalistyczny portal eyefortransport, wręczane są corocznie najlepszym operatorom logistycznym. Otrzymuje się je w uznaniu za świadczenie usług najwyższej jakości. Branżowi eksperci wskazali finalistów. Następnie klienci – producenci i detaliści oddali swój głos. Wśród laureatów znalazła się Grupa Raben jako najlepszy dostawca usług logistycznych dla branży FMCG.

 

- Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy zadowoleni, że europejski panel ekspertów nominował Grupę Raben, ale jeszcze większą dumą napawa nas fakt, że to Klienci wsparli nas tak aktywnie. Ci, którzy korzystają z naszego serwisu, oddali na nas głos. To właśnie ich opinia jest dla nas najistotniejsza. Dlatego też chcielibyśmy podziękować odbiorcom naszych usług za ich zaufanie i pozytywną informację zwrotną. Oczywiście pragniemy także wyrazić wdzięczność naszym Pracownikom. Bez nich i ich pasji działania, nie otrzymalibyśmy tej nagrody – komentuje Sławomir Błotny, Dyrektor ds. Sprzedaży i Relacji z Klientami Grupy Raben.

 

Grupa Raben, obecna na europejskim rynku od 1931 roku, świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla różnych grup produktowych takich, jak: FMCG (produkty szybkozbywalne - żywnościowe, świeże, artykuły nieżywnościowe), z branży automotive, chemicznej, przemysłowej, technologicznej oraz AGD.

 

- Musimy przyznać, że sektor produktów FMCG był jednym z pierwszych, do których skierowaliśmy swoją ofertę kompleksowych usług logistycznych. Serwis dla firm z tej branży świadczymy w 10 krajach, w których mamy spółki wchodzące w skład naszej Grupy. Od ponad 20 lat nieprzerwanie udoskonalamy oferowane przez nas rozwiązania, których wysoki poziom jest doceniany przez najbardziej wymagających graczy na rynku produktów szybkozbywalnych. Tego typu nagroda motywuje nas, by robić więcej. Jest deklaracją zaufania, którego nie chcemy zawieść” – podsumowuje Sławomir Błotny.

 

(źr. Raben Group)


 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.