Dodaj ogłoszenie o pracy


Fracht FWO zwiększa zatrudnienie!

 

Jeszcze w tym roku Fracht FWO Polska Sp. z o.o zamierza zwiększyć zatrudnienie. Firma otworzyła we wrześniu nowy oddział w Poznaniu, który ukierunkowany jest na świadczenie międzynarodowych usług spedycyjnych (głównie w zakresie transportu drogowego). W najbliższych miesiącach w poznańskim oddziale Fracht FWO planuje zatrudnić spedytorów międzynarodowych. Oprócz tego w związku z dynamicznym rozwojem firmy na terenie Polski, spółka poszukuje obecnie spedytorów do swojej placówki we Wrocławiu oraz zastępcy kierownika tego oddziału.

 

- Wymagając od swojego zespołu profesjonalizmu i rzetelności Fracht FWO pamięta jednocześnie o tym, aby stworzyć właściwe środowisko pracy – przyjazne i motywujące do podejmowania coraz to nowych wyzwań. Celem firmy jest rozbudowa jej struktury poprzez zatrudnianie wyszkolonych i doświadczonych specjalistów. Fracht FWO Polska w ramach swoich planów rozwojowych pragnie wzmocnić dział operacyjny w zakresie spedycji drogowej oraz morskiej, a także dział handlowy i finansowy poprzez rozbudowę istniejących oddziałów, jak również otwieranie kolejnych - mówi Andrzej Bułka dyrektor zarządzający Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

 

Rozwój i rozbudowa sieci lokalnych oddziałów świadczących kompleksowe usługi spedycyjne i logistyczne jest jednym z celów strategicznych Fracht FWO Polska. Taka regionalizacja ułatwia wzajemną komunikację w ramach firmy, ma również pozytywny wpływ na  samą realizację usług w zakresie ich terminowości i jakości. Polska spółka Fracht FWO oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych, od prostych transportów drogowych po skomplikowane w przygotowaniu i realizacji projekty logistyczne. Firma świadczy kompleksowe usługi spedycyjne w zakresie transportu ładunków ponadgabarytowych i ciężkich, transportu morskiego kontenerowego, transportu drogowego, a także lotniczego. Poza typowych usługami spedycyjnymi, Fracht FWO Polska podejmuje się również realizacji projektów niestandardowych i trudnych, w tym kompleksowych dostaw przemysłowych.

 

Spółka Fracht FWO Polska stanowi część międzynarodowej grupy Fracht AG działającej od 1955 r. z siedzibą główną w Szwajcarii. Grupa obecna jest  w ponad 50 krajach. W Polsce posiada oddziały w 6 lokalizacjach (Warszawa, Łódź, Opole, Poznań, Skierniewice, Wrocław). W kategorii transportu drogowego regularnie obsługuje kierunki takie jak Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania oraz Rosja, Białoruś i Ukraina. Szeroki wachlarz usług obejmuje również obsługę spedycyjną przesyłek morskich skonteneryzowanych, ro-ro oraz typu breakbulk. Firma kompleksowo obsługuje również lotnicze przesyłki towarowe (air cargo). Dysponując siecią około 300 biur w portach lotniczych, w ponad 50 krajach Fracht FWO Polska obsługuje przesyłki lotnicze we wszystkich relacjach światowych.

(źr. Fracht FWO Polska)

 

Zobacz najnowsze oferty pracy Fracht FWO:

Spedytor mięzynarodowy w Poznaniu

Spedytor międzynarodowy we Wrocławiu

Zastępca kierownika oddziału we Wrocławiu

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.