Dodaj ogłoszenie o pracy


Giełda Teleroute – dodaje nowe elementy do strony użytkownia

Teleroute, giełda ofert spedycyjnych i transportowych, ulepszył swoją platformę, dostosowując ją do oczekiwań klientów. Po zapoznaniu się z ich opiniami, giełda dodała nowe elementy poprawiające jej użyteczność i bezpieczeństwo. Bazując na odpowiedziach uzyskanych od swoich klientów, Teleroute wprowadził nowe, łatwe w użyciu pola dotyczące ładunków oraz poprawił widoczność i funkcjonalność usługi e-Potwierdzenia.

 

Wszystkie nowe funkcjonalności są dostępne od dzisiaj. Nowe pola dla ładunku są teraz jeszcze bardziej odpowiednie dla busów i małych ładunków. Na stronie zamieszczania ofert zostały dodane cztery nowe pola, dzięki czemu wyszukujący otrzymuje więcej informacji na temat wielkości ładunku i osoby zamieszczającej ogłoszenie.

Zamieszczający oferty ładunków, nie muszą już dodawać informacji na temat palet w komentarzach, ponieważ znajduje się ona bezpośrednio w kryteriach w linii pierwszej. Pola dotyczące ładunku są opcjonalne, ale mogą być zaznaczone w bardzo prosty sposób i stają się natychmiast widoczne dla wyszukującego.
- Jeśli użytkownik jest zainteresowany ofertą, klika na nią, aby wyświetlić szczegóły kontaktowe. Pomaga to naszym klientom znaleźć busa, który jest odpowiedni dla ich ładunku oraz ładunek odpowiedni dla ich busa” mówi Filip Aerts dyrektor działu marketingu Teleroute.

 

Duża część odpowiedzi uzyskanych od użytkowników giełdy Teleroute dotyczyła wyglądu i widoczności funkcji e-Potwierdzenia, która pozwala użytkownikom na bezpieczne potwierdzanie i śledzenie umów. Funkcja ta jest częścią wprowadzonego w 2009 roku programu Bezpieczna Giełda, który zwiększa bezpieczeństwo w giełdzie Teleroute. e-Potwierdzenie chroni klientów przed kradzieżą ładunków, fałszowaniem tożsamości oraz problemami z płatnościami. Aby zwiększyć widoczność usługi i ułatwić nawigację zwiększono rozmiar numeru ID Teleroute oraz dodano nagłówek e-Potwierdzenia do T-Pro i T-Active.
(źr. Teleroute)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.