Dodaj ogłoszenie o pracy


GLS Poland „Firmą Przyjazną Klientowi“

Po raz trzeci z rzędu tytuł „Firmy Przyjaznej Klientowi“ przyznano  General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland).  Tytuł przyznaje niezależna organizacja Obserwatorium Zarządzania. Profesjonalizm w obsłudze klienta został w tym roku doceniony nie tylko w GLS Poland, ale i 17 innych polskich firmach.  Podczas oficjalnej gali w Warszawie otrzymały one certyfikaty, dzięki czemu przez kolejny rok mogą posługiwać się tytułem i godłem „Firma Przyjazna Klientowi”. 

 

Wyróżnienie to otrzymują jedynie te przedsiębiorstwa, które intensywny czterotygodniowy audyt ukończą z dobrym wynikiem. W tym czasie Obserwatorium Zarządzania kontroluje jakość, szybkość i niezawodność obsługi klienta w różnorodny sposób: za pomocą ocen eksperckich, ankiet przeprowadzanych wśród klientów, ale także sprawdzając poziom usług za pośrednictwem badania ”Mystery Clients” – zarówno w kontakcie osobistym, jak i telefonicznym. Ta niezależna fundacja testuje także stronę internetową przedsiębiorstwa pod kątem przyjazności w obsłudze. W ramach audytu klienckiego GLS Poland uzyskał bardzo dobry wynik.

(źr. GLS Poland)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.