Dodaj ogłoszenie o pracy


Osobista nawigacja bije rekordy popularności

W październiku 2010 roku liczba sprzedanych licencji NaviExpert osiągnęła jeden milion. Kilka miesięcy po tym sukcesie pojawił się kolejny. Tym razem liczba zarejestrowanych użytkowników, korzystających z pierwszej w Polsce nawigacji osobistej na urządzenia mobilne, przekroczyła milion. Milionowym użytkownikiem został Bartosz Kądziela z Gdańska. W trakcie spotkania z przedstawicielami firmy otrzymał on dożywotnią licencję NaviExpert.
 - Z NaviExperta najczęściej korzystam, kiedy podróżuję z rodzicami samochodem. NaviExpert okazuje się bardzo przydatny. Chociaż jesteśmy z Gdańska, NaviExpert sprawnie przeprowadza nas przez nasze miasto, które ostatnio jest wielkim placem budowy. Dodatkowo NaviExpert pokazuje na bieżąco wszystkie korki i remonty, co bardzo ułatwia nam poruszanie się po takim terenie – powiedział Bartosz Kądziela, milionowy użytkownik NaviExpert. - Bardzo cieszymy się, z rosnącej popularności NaviExperta. Pomaga on dotrzeć do celu nie tylko samochodem i pieszo, ale również środkami komunikacji miejskiej. – mówi Jacek Trujnara, Dyrektor Marketingu NaviExpert. Popularność NaviExperta daje wielką satysfakcję, ale jednocześnie zobowiązuje do dalszej pracy nad jego rozwojem, tak żeby w dalszym ciągu spełniać rosnące oczekiwania naszych klientów. – kończy Jacek Trujnara.

(źr. NaviExpert)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.