Konto pracodawcy


Platforma spedycyjna - Agility Shipa Freight doceniona za innowacyjność

W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy od uruchomienia platformy spedycyjnej Agility - Shipa Freight jej innowacyjność i funkcjonalność została doceniona zarówno przez klientów jak i ekspertów branży logistycznej. W Polsce została wyróżniona spośród trzydziestu innowacyjnych rozwiązań zgłoszonych do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Natomiast jury prestiżowego konkursu Transport and Logistics Middle East Awards w Dubaju uznało Shipa Freight za Najlepszą Platformę Logistyczną Roku.

Shipa Freight została uruchomiona w kwietniu 2018 roku, jest pierwszą w pełni zintegrowaną usługą spedycyjną online, dedykowaną MŚP. Umożliwia rezerwację frachtu, dokonywanie płatności oraz śledzenie zleconych przesyłek morskich i lotniczych na całym świecie, przy pomocy prostej i łatwej w obsłudze aplikacji dostępnej na komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie. - Shipa Freight jest prostym w obsłudze narzędziem dla małych i średnich firm, które ułatwia im efektywne zarządzanie nawet bardzo złożonymi procesami transportowymi. To właśnie dzięki temu z tej platformy korzysta coraz więcej naszych klientów, eksporterów i importerów, nastawionych na rozwój międzynarodowego biznesu. Teraz jej innowacyjność została zauważona i doceniona przez profesjonalistów i ekspertów. Jesteśmy dumni z otrzymania dwóch, tak ważnych wyróżnień – powiedziała Karolina Gasińska-Byczkowska, country manager Agility Logistics.

Najlepsza Platforma Logistyczna Roku!
Przyznając Shipa Freight tytuł Najlepszej Platformy Logistycznej Roku jury konkursu Transport Logistics Middle East Awards, doceniło sposób, w jaki wykorzystano najnowocześniejsze technologie z zakresu automatyzacji, inteligentnych rozwiązań spedycyjnych i analizy danych, ukierunkowanych na szybkość, efektywność i bezpieczeństwo przy obniżeniu kosztów operacji i systemów. Wręczenie nagrody odbyło się 21 listopada br. w Dubaju, podczas uroczystej gali, w której wzięli udział najważniejsi gracze z branży logistycznej na Bliskim Wschodzie. W gronie nagrodzonych znalazły się firmy wdrażające najnowocześniejsze operacje i procesy, które zmieniają sektor logistyczny w tym regionie.

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018
Kapituła konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 wyróżniła Shipa Freight jako w pełni zintegrowaną platformę spedycyjną online, zapewniającą dostęp do stawek transportowych z krajów odpowiadających za 95 proc. światowego handlu. Głównym celem konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji jest wyłanianie najlepszych, wyróżniających się produktów i usług, wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologia, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL). Zgłoszone projekty ocenia Kapituła złożona ze specjalistów logistyki – przedstawicieli świata nauki i niezależnych ekspertów. Głównymi kryteriami są: technologiczna ocena innowacji, ocena korzyści dla klientów oraz rynkowa ocena stopnia innowacyjność. W ocenie pod uwagę brane są również m.in. referencje, opinie jednostek naukowych lub stowarzyszeń, patenty oraz walory ekologiczne. Do tegorocznej, czternastej już edycji konkursu, zostało zgłoszonych trzydzieści innowacyjnych rozwiązań. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło 4 grudnia br. w Warszawie, podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2018, organizowanej przez Wydawnictwo Eurologistics.

(źr. Agility)

kobiety w logistyce
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2018”
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
Bezpieczna podróż naszych dzieci w wakacje – jak o to zadbać?
Dobre auto z drugiej ręki – jak je rozpoznać w gąszczu ofert?
Jak skutecznie zarządzać „ogonem zakupowym”? - case study
Jakie są prawa i obowiązki pracowników przy kontrolach zwolnień lekarskich
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Tureckie sklepy powalczą o polskich klientów - debiutują zagraniczne platformy handlowe
Alimenciarze zza kółka nie uciekną od płatności
Co raz mniej upadłości firm – w maju 2019 spadek o 4,5 proc.
Przejścia graniczne pod kontrolą - NIK zbiera opinie internautów
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
FM Logistic ogłasza wyniki za rok 2018/19
Dachser otworzył kolejny oddział w Azji Południowej
Accolade zapowiada budowę kolejnych powierzchni magazynowych w Polsce
M7 przejęło Eurologis Centrum Logistyczne
Poczta Polska testuje RFID w identyfikacji przesyłek
Agility partnerem logistycznym wyścigów Porsche Carrera Cup Asia
FM Logistic rozbuduje dla Polpharmy swoje największe centrum dystrybucji farmaceutyk ...
Wyróżnienie dla ID Logistics w 24. Rankingu Firm TSL
JYSK zwiększa powierzchnię magazynową do 80 tys.mkw
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC