Konto pracodawcy


Platforma spedycyjna - Agility Shipa Freight doceniona za innowacyjność

W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy od uruchomienia platformy spedycyjnej Agility - Shipa Freight jej innowacyjność i funkcjonalność została doceniona zarówno przez klientów jak i ekspertów branży logistycznej. W Polsce została wyróżniona spośród trzydziestu innowacyjnych rozwiązań zgłoszonych do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Natomiast jury prestiżowego konkursu Transport and Logistics Middle East Awards w Dubaju uznało Shipa Freight za Najlepszą Platformę Logistyczną Roku.

Shipa Freight została uruchomiona w kwietniu 2018 roku, jest pierwszą w pełni zintegrowaną usługą spedycyjną online, dedykowaną MŚP. Umożliwia rezerwację frachtu, dokonywanie płatności oraz śledzenie zleconych przesyłek morskich i lotniczych na całym świecie, przy pomocy prostej i łatwej w obsłudze aplikacji dostępnej na komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie. - Shipa Freight jest prostym w obsłudze narzędziem dla małych i średnich firm, które ułatwia im efektywne zarządzanie nawet bardzo złożonymi procesami transportowymi. To właśnie dzięki temu z tej platformy korzysta coraz więcej naszych klientów, eksporterów i importerów, nastawionych na rozwój międzynarodowego biznesu. Teraz jej innowacyjność została zauważona i doceniona przez profesjonalistów i ekspertów. Jesteśmy dumni z otrzymania dwóch, tak ważnych wyróżnień – powiedziała Karolina Gasińska-Byczkowska, country manager Agility Logistics.

Najlepsza Platforma Logistyczna Roku!
Przyznając Shipa Freight tytuł Najlepszej Platformy Logistycznej Roku jury konkursu Transport Logistics Middle East Awards, doceniło sposób, w jaki wykorzystano najnowocześniejsze technologie z zakresu automatyzacji, inteligentnych rozwiązań spedycyjnych i analizy danych, ukierunkowanych na szybkość, efektywność i bezpieczeństwo przy obniżeniu kosztów operacji i systemów. Wręczenie nagrody odbyło się 21 listopada br. w Dubaju, podczas uroczystej gali, w której wzięli udział najważniejsi gracze z branży logistycznej na Bliskim Wschodzie. W gronie nagrodzonych znalazły się firmy wdrażające najnowocześniejsze operacje i procesy, które zmieniają sektor logistyczny w tym regionie.

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018
Kapituła konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 wyróżniła Shipa Freight jako w pełni zintegrowaną platformę spedycyjną online, zapewniającą dostęp do stawek transportowych z krajów odpowiadających za 95 proc. światowego handlu. Głównym celem konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji jest wyłanianie najlepszych, wyróżniających się produktów i usług, wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologia, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL). Zgłoszone projekty ocenia Kapituła złożona ze specjalistów logistyki – przedstawicieli świata nauki i niezależnych ekspertów. Głównymi kryteriami są: technologiczna ocena innowacji, ocena korzyści dla klientów oraz rynkowa ocena stopnia innowacyjność. W ocenie pod uwagę brane są również m.in. referencje, opinie jednostek naukowych lub stowarzyszeń, patenty oraz walory ekologiczne. Do tegorocznej, czternastej już edycji konkursu, zostało zgłoszonych trzydzieści innowacyjnych rozwiązań. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło 4 grudnia br. w Warszawie, podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2018, organizowanej przez Wydawnictwo Eurologistics.

(źr. Agility)

kobiety w logistyce
Ellina Lolis country managerem JF Hillebrand – operatora logistycznego rynku napojów i alkoholi
Polka awansowała w globalnej strukturze Grupy GEFCO
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Do czego polski przewoźnik ma najwięcej pytań?
Dachser radzi jak przygotować się na twardy Brexit
Jak przygotować kierowcę do kontroli?
Prowadzisz magazyn – lepiej sprawdź czy masz instrukcję bhp prac transportowych
Jak obniżyć koszty operacyjne firm?
Duże zmiany na rynku transportów do 3,5
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Kondycja polskiego transportu drogowego będzie słabnąć?
Cofnięty licznik plagą na polskim rynku samochodów używanych?
Czy na rynku nieruchomości logistycznych czekają nas kolejne rekordy – Prologis prognozuje rok 2019
10 lat rynku magazynowego w Polsce i 10 zmiennych, które znaczyły najwięcej
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Grupa Fracht otwiera nowe oddziały w Afryce
Nowi właściciele i nowe plany rozwoju DCT Gdańsk
DB Schenker modernizuje sieć krajową wdrażając 800 nadwozi wymiennych
Gefco uruchomiło przewozy kolejowe towarów ADR do Chin
Agility podsumowało 2018 rok
Prologis stworzył nowy rodzaj umowy najmu powierzchni magazynowej
7R ruszyło z kolejną inwestycją na Śląsku
Robot zamiast kuriera - FedEx Express wprowadza nowe rozwiązanie w dostawach ze skle ...
Ladies' Winter Tea 2019
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC