Konto pracodawcy

Platforma spedycyjna - Agility Shipa Freight doceniona za innowacyjność

W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy od uruchomienia platformy spedycyjnej Agility - Shipa Freight jej innowacyjność i funkcjonalność została doceniona zarówno przez klientów jak i ekspertów branży logistycznej. W Polsce została wyróżniona spośród trzydziestu innowacyjnych rozwiązań zgłoszonych do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Natomiast jury prestiżowego konkursu Transport and Logistics Middle East Awards w Dubaju uznało Shipa Freight za Najlepszą Platformę Logistyczną Roku.

Shipa Freight została uruchomiona w kwietniu 2018 roku, jest pierwszą w pełni zintegrowaną usługą spedycyjną online, dedykowaną MŚP. Umożliwia rezerwację frachtu, dokonywanie płatności oraz śledzenie zleconych przesyłek morskich i lotniczych na całym świecie, przy pomocy prostej i łatwej w obsłudze aplikacji dostępnej na komputerze, laptopie, tablecie oraz smartfonie. - Shipa Freight jest prostym w obsłudze narzędziem dla małych i średnich firm, które ułatwia im efektywne zarządzanie nawet bardzo złożonymi procesami transportowymi. To właśnie dzięki temu z tej platformy korzysta coraz więcej naszych klientów, eksporterów i importerów, nastawionych na rozwój międzynarodowego biznesu. Teraz jej innowacyjność została zauważona i doceniona przez profesjonalistów i ekspertów. Jesteśmy dumni z otrzymania dwóch, tak ważnych wyróżnień – powiedziała Karolina Gasińska-Byczkowska, country manager Agility Logistics.

Najlepsza Platforma Logistyczna Roku!
Przyznając Shipa Freight tytuł Najlepszej Platformy Logistycznej Roku jury konkursu Transport Logistics Middle East Awards, doceniło sposób, w jaki wykorzystano najnowocześniejsze technologie z zakresu automatyzacji, inteligentnych rozwiązań spedycyjnych i analizy danych, ukierunkowanych na szybkość, efektywność i bezpieczeństwo przy obniżeniu kosztów operacji i systemów. Wręczenie nagrody odbyło się 21 listopada br. w Dubaju, podczas uroczystej gali, w której wzięli udział najważniejsi gracze z branży logistycznej na Bliskim Wschodzie. W gronie nagrodzonych znalazły się firmy wdrażające najnowocześniejsze operacje i procesy, które zmieniają sektor logistyczny w tym regionie.

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018
Kapituła konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2018 wyróżniła Shipa Freight jako w pełni zintegrowaną platformę spedycyjną online, zapewniającą dostęp do stawek transportowych z krajów odpowiadających za 95 proc. światowego handlu. Głównym celem konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji jest wyłanianie najlepszych, wyróżniających się produktów i usług, wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologia, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL). Zgłoszone projekty ocenia Kapituła złożona ze specjalistów logistyki – przedstawicieli świata nauki i niezależnych ekspertów. Głównymi kryteriami są: technologiczna ocena innowacji, ocena korzyści dla klientów oraz rynkowa ocena stopnia innowacyjność. W ocenie pod uwagę brane są również m.in. referencje, opinie jednostek naukowych lub stowarzyszeń, patenty oraz walory ekologiczne. Do tegorocznej, czternastej już edycji konkursu, zostało zgłoszonych trzydzieści innowacyjnych rozwiązań. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło 4 grudnia br. w Warszawie, podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2018, organizowanej przez Wydawnictwo Eurologistics.

(źr. Agility)

kobiety w logistyce
Kobiety w zarządach firm - perspektywa globalna
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czy w roku 2019 zdrożeje OC?
Pakiet Mobilności – pozostało nadal wiele znaków zapytania!
Jakie świąteczne wydatki przedsiębiorcy mogą rozliczyć w kosztach?
Nowe przepisy uregulują kwestię adresów na zwolnieniach lekarskich
Jak sprawdzić brokera usług kurierskich i nie stracić na paczkach?
Co nas czeka w cyberbezpieczeństwie w 2019 roku?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Co zdominuje transport w 2019 roku?
Zmiany w ustawie o prawie lotniczym ułatwią realizację CPK
Motywacja tylko w korporacjach? Większość firm MŚP dostrzega korzyści z motywowania kadr, ale ponad 20 proc…
Plaga manipulacji tacho to problem, z którym musi zmierzyć się branża transportowa
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Rusza rozbudowa Nabrzeża Oliwskiego w Porcie Gdańsk
Netto Polska i Frigo Logistics rozszerzają współpracę
Rusak Business Services otworzył nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy
Zmiany w zarządach Grupy DB Cargo Polska
Grupa Raben uruchomiła nowe narzędzie do śledzenia przesyłek w czasie rzeczywisty ...
Trzy nowe Dragony w taborze STK
Fracht FWO Polska podsumował ostatnie 12 miesięcy i przedstawia plany na 2019
InPost obsłużył ponad 86 mln przesyłek w 2018 roku
Agility zainwestuje 100 mln USD w cyfrową platformę logistyczną Shipa
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC