Konto pracodawcy


C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019

C.H. Robinson został wyróżniony tytułem Top Employer 2019, który został przyznany firmie za wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR. Nagroda ta zainaugurowała jednocześnie, planowane na ten rok, strategiczne działania C.H. Robinson w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów.


C.H. Robinson, globalny dostawca usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili warunki pracy i rozwoju pracowników zgodne z międzynarodowymi standardami. Top Employers Institute to organizacja, która za pomocą globalnego badania analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Instytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

- Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – skomentował Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

- Pracownicy są największą wartością C.H. Robinson. Rozwój kadr jest też jednym ze strategicznych planów naszej firmy na 2019 rok w Polsce – dynamicznie będziemy inwestować w poszerzenie zespołów biznesowych oraz IT. Jesteśmy przekonani, że certyfikat potwierdzający najwyższe standardy zatrudnienia w naszej firmie będzie pomocny w osiągnięciu tego ważnego dla nas celu- powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią, zarządzający polskim oddziałem firmy:

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 tys. pracowników, specjalistów w zakresie logistyki i transportu, z czego 460 pracuje w oddziale w Polsce w 9 lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.

Aktualne oferty pracy w C.H. Robinson znaleźć można na stronie: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/, a więcej o tym pracodawcy dowiesz się z wizytówki C.H. Robinson dostępnej pod linkiem: C.H Robinson 

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

(źr. C.H. Robinsnon)

kobiety w logistyce
8. Forum Kobiet w Logistyce już 20 maja!
Women in Work Index 2019 – Polska na 8. miejscu w rankingu PwC
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Jak sprzedać ofertę pracy dla handlowca?
Koszty wdrożenia cyfrowego tacho
Czwarta zmiana – co wiedzieć powinieneś o cyfrowym tachografie
Uwaga na świąteczne zakazy ruchu dla ciężarówek w UE!
Czym firmy z sektora MŚP motywują swoich pracowników?
Dmuchanie w gwizdek, czyli jak walczyć z oszustwami i korupcją w firmie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Spada liczba upadłości firm
10 lat sukcesu rynku magazynowego we Wrocławiu i co dalej?
HR-owcy w Polsce nie znają pojęcia wellbeing!
Europosłowie przegłosowali tachografy w busach
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
To jest jubileusz – 175 lat JF Hillebrand na rynku logistyki alkoholi i napojów!
Raben zwiększa udziały i wzmacnia pozycję na rynku włoskim
Urządzenia ratownicze z Polski na Tasmanię – ciekawa dostawa Agility Logistics
Grupa Gefco rozwija współpracę z BWI
Ruszyła budowa 7R Park Rzeszów
InPost otwiera kolejną sortownię
Wyniki UPS za pierwszy kwartał 2019
ID Logistics rozszerza współpracę z Volkswagenem
DPD Strefa Paczki w strukturach DPD Polska
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC