Konto pracodawcy


C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019

C.H. Robinson został wyróżniony tytułem Top Employer 2019, który został przyznany firmie za wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR. Nagroda ta zainaugurowała jednocześnie, planowane na ten rok, strategiczne działania C.H. Robinson w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów.


C.H. Robinson, globalny dostawca usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili warunki pracy i rozwoju pracowników zgodne z międzynarodowymi standardami. Top Employers Institute to organizacja, która za pomocą globalnego badania analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Instytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

- Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – skomentował Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

- Pracownicy są największą wartością C.H. Robinson. Rozwój kadr jest też jednym ze strategicznych planów naszej firmy na 2019 rok w Polsce – dynamicznie będziemy inwestować w poszerzenie zespołów biznesowych oraz IT. Jesteśmy przekonani, że certyfikat potwierdzający najwyższe standardy zatrudnienia w naszej firmie będzie pomocny w osiągnięciu tego ważnego dla nas celu- powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią, zarządzający polskim oddziałem firmy:

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 tys. pracowników, specjalistów w zakresie logistyki i transportu, z czego 460 pracuje w oddziale w Polsce w 9 lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.

Aktualne oferty pracy w C.H. Robinson znaleźć można na stronie: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/, a więcej o tym pracodawcy dowiesz się z wizytówki C.H. Robinson dostępnej pod linkiem: C.H Robinson 

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

(źr. C.H. Robinsnon)

kobiety w logistyce
Ellina Lolis country managerem JF Hillebrand – operatora logistycznego rynku napojów i alkoholi
Polka awansowała w globalnej strukturze Grupy GEFCO
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Do czego polski przewoźnik ma najwięcej pytań?
Dachser radzi jak przygotować się na twardy Brexit
Jak przygotować kierowcę do kontroli?
Prowadzisz magazyn – lepiej sprawdź czy masz instrukcję bhp prac transportowych
Jak obniżyć koszty operacyjne firm?
Duże zmiany na rynku transportów do 3,5
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Kondycja polskiego transportu drogowego będzie słabnąć?
Cofnięty licznik plagą na polskim rynku samochodów używanych?
Czy na rynku nieruchomości logistycznych czekają nas kolejne rekordy – Prologis prognozuje rok 2019
10 lat rynku magazynowego w Polsce i 10 zmiennych, które znaczyły najwięcej
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Grupa Fracht otwiera nowe oddziały w Afryce
Nowi właściciele i nowe plany rozwoju DCT Gdańsk
DB Schenker modernizuje sieć krajową wdrażając 800 nadwozi wymiennych
Gefco uruchomiło przewozy kolejowe towarów ADR do Chin
Agility podsumowało 2018 rok
Prologis stworzył nowy rodzaj umowy najmu powierzchni magazynowej
7R ruszyło z kolejną inwestycją na Śląsku
Robot zamiast kuriera - FedEx Express wprowadza nowe rozwiązanie w dostawach ze skle ...
Ladies' Winter Tea 2019
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC