FRACHT FWO Polska jest częścią szwajcarskiej Grupy FRACHT – globalnej sieci ponad 90 oddziałów na świecie. Fracht działa od 1955 roku zatrudniając na całym świecie ponad 1200 pracowników. W Polsce istniejemy od 2006, obecnie posiadamy oddziały w sześciu miastach systematycznie zwiększając w nich zatrudnienie. Nasza działalność obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu morskiego, drogowego i lotniczego oraz project cargo i dostaw ekspresowych. Oferujemy wysokiej jakości usługi logistyczne i spedycyjne obsługując relacje krajowe, europejskie i globalne. Największym kapitałem firmy są nasi pracownicy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry oraz ich systematyczny rozwój.
Specjalista ds. Spedycji Lotniczej
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
• planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie lotniczym
• utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
• pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
• współpraca z działem handlowym
• kontrola dokumentów spedycyjnych
• fakturowanie, kontrola płatności i udział w działaniach windykacyjnych
• raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
• dbałość o dobry wizerunek firmy
Wymagania
• minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale spedycji lotniczej
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy
• dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem)
• znajomość rynku
• znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem lotniczym
• praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą
Oferujemy
• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
• przyjazne środowisko pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• motywujący system wynagrodzenia
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV na: rekrutacja@pl.fracht.com
* Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fracht FWO Polska Sp. z o.o z siedzibą w 00-189 Warszawa, ul. Inflancka 4C, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez Fracht FWO Polska.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Ellina Lolis country managerem JF Hillebrand – operatora logistycznego rynku napojów i alkoholi
Polka awansowała w globalnej strukturze Grupy GEFCO