Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż. Nasza firma zarządza w Polsce 220.000 mkw magazynów oraz zasila linie produkcyjne o powierzchni 260.000 mkw. Sistema Poland dostarcza zakładom produkcyjnym i magazynom kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu wewnętrznego. Sistema Poland jest jednocześnie częścią międzynarodowej grupy BCUBE, która jest operatorem logistycznym dla różnych branż i działa na 4 kontynentach. Realizuje projekty logistyczne "szyte na miarę"​ oraz jest partnerem dla głównych grup przemysłowych o zasięgu globalnym. Bliższe informacje odnośnie Grupy pod adresem http://www.bcube.net/en/
Inżynier ds. logistyki
Lokalizacja: łódzkie
(Dokładna lokalizacja: Łódź)
Obowiązki / zadania
•analiza, planowanie i realizacja koncepcji logistycznych
•odpowiedzialność za nadzór nad fazą go live dla nowych uruchomień
•planowanie, definiowanie, realizacja i optymalizacja istniejących struktur i procesów logistycznych
•planowanie inwestycji
•współpraca przy lokalnym mapowaniu strumienia wartości
•ustalanie i analiza wskaźników logistycznych
•uzgadnianie i integracja łańcuchów dostaw
Wymagania
•wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie i Inżynieria produkcji ze specjalnością Logistyka, Gospodarka Materiałowa lub Zarządzanie Łańcuchem Dostaw),
•minimum roczne doświadczenie na stanowisku związany z analizą danych logistycznych
•doświadczenie w mapowaniu strumienia wartości (VSM),
•dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
•znajomość obsługi MS Office ERP.
Oferujemy
•stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę
•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży logistyki kontraktowej
•wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
•ubezpieczenia grupowe
•bogaty pakiet socjalny
•udział w ciekawych międzynarodowych projektach
•możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl
* Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE