Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu! W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu Spedycji poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Frachtu Drogowego
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) Region: dolnośląskie)
Obowiązki / zadania
• Aktywne pozyskiwanie Klientów;
• Skuteczna realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie;
• Monitorowanie rynku transportowego oraz działań konkurencji;
• Aktywna sprzedaż usług spedycyjnych;
• Aktywny udział w rozwoju Działu Spedycji.
Wymagania
• Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych poparte sukcesami;
• Wiedza operacyjna w zakresie planowania i realizacji usług spedycyjnych i transportowych;
• Znajomość rynku usług spedycyjnych, doświadczenie w obsłudze dużych projektów transportowych;
• Gotowość do bezpośrednich kontaktów biznesowych w tym obszarze;
• Umiejętność zarządzania zespołem;
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
• Umiejętności analityczne;
• Orientacja na cel oraz determinacja w realizacji celów biznesowych;
• Znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
• Umiejętność współpracy, budowanie dobrej atmosfery pracy;
• Bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office.
Oferujemy
• Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Spedycji;
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego;
• Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce;
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);
• Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji;
• Kompleksowy system szkoleń;
• Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Łukasz Siedlecki
Dział Rekrutacji
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2018”