Flexi International sp. z o.o. sp.k to firma transportowo - spedycyjna. Specjalizujemy się w transporcie ładunków na terenie Europy Zachodniej.
Spedytor - koordynator
Lokalizacja: pomorskie
(Dokładna lokalizacja: Pruszcz Gdanski)
Obowiązki / zadania
- Kompleksowa obsługa zleceń transportowo - spedycyjnych,

- Zarządzaniem grupą pojazdów i kierowców na trasach Międzynarodowych,

- Optymalizacja w planowaniu tras dla pojazdów,

- Dbanie o relacje z klientami firmy,
Wymagania
- Wiedza z zakresu organizacji transportu Międzynarodowego i czasu pracy kierowcy,

- Dobra organizacja własnego czasu pracy,

- Umiejętność logicznego myślenia i pracy pod presją czasu,

- Język angielski - w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje telefoniczną (warunek konieczny)
Mile widziane
Doswiadczenie na podobnym stanowisku, dyspozcyjnosc, zaangazowanie
Oferujemy
- Umowa o pracę,

- PZU Grupowe,

- Biuro w centrum Pruszcza Gdańskiego,

- Dla osób mniej doświadczonych możliwość przyuczenia i dalszego rozwoju w kierunku usamodzielnienia się,
info@flexi-international.pl
* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Administrator Zarządzanie Nieruchomościami z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
kobiety w logistyce
8. Forum Kobiet w Logistyce już 20 maja!
Women in Work Index 2019 – Polska na 8. miejscu w rankingu PwC