Konto pracodawcy


Elastyczny czas pracy i rozwój – UPS do biura w Mysłowicach poszukuje osób młodych, jak i w wieku 50+

Szukasz dodatkowej pracy? Jesteś studentem lub osobą w wieku 50+? Jesteś obcokrajowcem i mówisz płynnie po polsku? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim? Może chcesz pracować w niepełnym wymiarze etatu i dostosować godziny pracy do swoich zajęć? – jeśli tak, to stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta w mysłowickim oddziale UPS jest dla Ciebie – tak brzmi najnowsza oferta pracy jednej z największych firm kurierskich na świecie, która wychodzi na przeciw potrzebom rynku pracy i dostosowuje się do oczekiwań kandydatów.

- Nie oczekujemy jakiegoś specjalnego doświadczenia, gdyż wierzymy, iż osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego. Dla nas kluczowe są zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętność pracy z komputerem. Dlatego też naszą ofertę pracy kierujemy do wszystkich grup wiekowych, mile widziane są zarówno osoby młode, jak i te w wieku 50+ - mówi Patrycja Szmigiera, kierownik Działu Obsługi Klienta w UPS.

Elastyczny czas pracy w dowolnym wymiarze etatu (tj. ½, ¼, ¾, itp.) na umowę o pracę jest dzisiaj najbardziej oczekiwaną formą zatrudnienia na rynku pracy, zwłaszcza przez studentów uczących się w trybie dziennym. A jeśli dochodzi do tego jeszcze atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia rozwijające kompetencje, to z pewnością taka oferta będzie jedną z najbardziej pożądanych.

Zazwyczaj zatrudnienie w elastycznych godzinach pracy dotyczy magazynów, ale w UPS taka możliwość istnieje praktycznie na każdym stanowisku. Obecnie firma zwiększa zatrudnienie w swoim nowoczesnym biurze call center w Mysłowicach i poszukuje kandydatów do pracy biurowej na stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta, zaznaczając, iż praca ta nie obejmuje sprzedaży, a jeśli już pracownik pozyska klienta, to otrzyma za to bonus.   

Praca na stanowisku Pracownika Działu Obsługi Klienta polega na przyjmowaniu i wprowadzaniu zleceń od klientów oraz na obsłudze połączeń przychodzących przy jednoczesnym dbaniu o utrzymanie dobrych relacji z klientami. Każdy z pracowników call center (bez względu na wymiar etatu), podobnie jak na innych stanowiskach w UPS, otrzyma wszystkie bonusy pracownicze, tj. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, plan emerytalny, itp. Tak samo, pracownicy tego Działu biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych do innych zespołów, w akcjach wolontariackich i konkursach dla pracowników.

Proces rekrutacyjny do mysłowickiego biura UPS właśnie się rozpoczął. Aplikacje można składać przesyłając CV e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zaznaczeniem w temacie wiadomości: Pracownik Działu Obsługi Klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi ofertami tego pracodawcy, sprawdź je na stronie:

https://pl.jobs-ups.com

(źr. UPS)

kobiety w logistyce
8. Forum Kobiet w Logistyce już 20 maja!
Women in Work Index 2019 – Polska na 8. miejscu w rankingu PwC
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Jak sprzedać ofertę pracy dla handlowca?
Koszty wdrożenia cyfrowego tacho
Czwarta zmiana – co wiedzieć powinieneś o cyfrowym tachografie
Uwaga na świąteczne zakazy ruchu dla ciężarówek w UE!
Czym firmy z sektora MŚP motywują swoich pracowników?
Dmuchanie w gwizdek, czyli jak walczyć z oszustwami i korupcją w firmie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Spada liczba upadłości firm
10 lat sukcesu rynku magazynowego we Wrocławiu i co dalej?
HR-owcy w Polsce nie znają pojęcia wellbeing!
Europosłowie przegłosowali tachografy w busach
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
To jest jubileusz – 175 lat JF Hillebrand na rynku logistyki alkoholi i napojów!
Raben zwiększa udziały i wzmacnia pozycję na rynku włoskim
Urządzenia ratownicze z Polski na Tasmanię – ciekawa dostawa Agility Logistics
Grupa Gefco rozwija współpracę z BWI
Ruszyła budowa 7R Park Rzeszów
InPost otwiera kolejną sortownię
Wyniki UPS za pierwszy kwartał 2019
ID Logistics rozszerza współpracę z Volkswagenem
DPD Strefa Paczki w strukturach DPD Polska
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC