Konto pracodawcy


Elastyczny czas pracy i rozwój – UPS do biura w Mysłowicach poszukuje osób młodych, jak i w wieku 50+

Szukasz dodatkowej pracy? Jesteś studentem lub osobą w wieku 50+? Jesteś obcokrajowcem i mówisz płynnie po polsku? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim? Może chcesz pracować w niepełnym wymiarze etatu i dostosować godziny pracy do swoich zajęć? – jeśli tak, to stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta w mysłowickim oddziale UPS jest dla Ciebie – tak brzmi najnowsza oferta pracy jednej z największych firm kurierskich na świecie, która wychodzi na przeciw potrzebom rynku pracy i dostosowuje się do oczekiwań kandydatów.

- Nie oczekujemy jakiegoś specjalnego doświadczenia, gdyż wierzymy, iż osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego. Dla nas kluczowe są zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętność pracy z komputerem. Dlatego też naszą ofertę pracy kierujemy do wszystkich grup wiekowych, mile widziane są zarówno osoby młode, jak i te w wieku 50+ - mówi Patrycja Szmigiera, kierownik Działu Obsługi Klienta w UPS.

Elastyczny czas pracy w dowolnym wymiarze etatu (tj. ½, ¼, ¾, itp.) na umowę o pracę jest dzisiaj najbardziej oczekiwaną formą zatrudnienia na rynku pracy, zwłaszcza przez studentów uczących się w trybie dziennym. A jeśli dochodzi do tego jeszcze atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia rozwijające kompetencje, to z pewnością taka oferta będzie jedną z najbardziej pożądanych.

Zazwyczaj zatrudnienie w elastycznych godzinach pracy dotyczy magazynów, ale w UPS taka możliwość istnieje praktycznie na każdym stanowisku. Obecnie firma zwiększa zatrudnienie w swoim nowoczesnym biurze call center w Mysłowicach i poszukuje kandydatów do pracy biurowej na stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta, zaznaczając, iż praca ta nie obejmuje sprzedaży, a jeśli już pracownik pozyska klienta, to otrzyma za to bonus.   

Praca na stanowisku Pracownika Działu Obsługi Klienta polega na przyjmowaniu i wprowadzaniu zleceń od klientów oraz na obsłudze połączeń przychodzących przy jednoczesnym dbaniu o utrzymanie dobrych relacji z klientami. Każdy z pracowników call center (bez względu na wymiar etatu), podobnie jak na innych stanowiskach w UPS, otrzyma wszystkie bonusy pracownicze, tj. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, plan emerytalny, itp. Tak samo, pracownicy tego Działu biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych do innych zespołów, w akcjach wolontariackich i konkursach dla pracowników.

Proces rekrutacyjny do mysłowickiego biura UPS właśnie się rozpoczął. Aplikacje można składać przesyłając CV e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zaznaczeniem w temacie wiadomości: Pracownik Działu Obsługi Klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi ofertami tego pracodawcy, sprawdź je na stronie:

https://pl.jobs-ups.com

(źr. UPS)

kobiety w logistyce
Ellina Lolis country managerem JF Hillebrand – operatora logistycznego rynku napojów i alkoholi
Polka awansowała w globalnej strukturze Grupy GEFCO
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Do czego polski przewoźnik ma najwięcej pytań?
Dachser radzi jak przygotować się na twardy Brexit
Jak przygotować kierowcę do kontroli?
Prowadzisz magazyn – lepiej sprawdź czy masz instrukcję bhp prac transportowych
Jak obniżyć koszty operacyjne firm?
Duże zmiany na rynku transportów do 3,5
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Kondycja polskiego transportu drogowego będzie słabnąć?
Cofnięty licznik plagą na polskim rynku samochodów używanych?
Czy na rynku nieruchomości logistycznych czekają nas kolejne rekordy – Prologis prognozuje rok 2019
10 lat rynku magazynowego w Polsce i 10 zmiennych, które znaczyły najwięcej
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Grupa Fracht otwiera nowe oddziały w Afryce
Nowi właściciele i nowe plany rozwoju DCT Gdańsk
DB Schenker modernizuje sieć krajową wdrażając 800 nadwozi wymiennych
Gefco uruchomiło przewozy kolejowe towarów ADR do Chin
Agility podsumowało 2018 rok
Prologis stworzył nowy rodzaj umowy najmu powierzchni magazynowej
7R ruszyło z kolejną inwestycją na Śląsku
Robot zamiast kuriera - FedEx Express wprowadza nowe rozwiązanie w dostawach ze skle ...
Ladies' Winter Tea 2019
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC