Konto kandydata
Trans Polonia Group - czołowy dostawca usług logistycznych, działający od 2004 roku zatrudni PRZEWOŹNIKÓW chętnych do podjęcia stałej współpracy w zakresie przewozów cysternowych płynnej chemii, produktów spożywczych i mas bitumicznych.
Przewoźnik - stała współpraca
Lokalizacja: zagranica
(Dokładna lokalizacja: Polska i zagranica)
Obowiązki / zadania
My zapewniamy stałe zlecenia, Ty przewozisz płynne surowce na terenie Europy.
Wymagania
Wymagania:
• kierowca z uprawnieniami ADR + cysterna
Dodatkowo w przewozach chemii płynnej i produktów spożywczych:
• licencja międzynarodowa
• ciągnik min. Euro 5 + kompresor
Oferujemy
Oferujemy:
• stałą współpracę w transporcie krajowym i na terenie UE
• atrakcyjne wynagrodzenie i płatność za każdy kilometr
• gwarancję min. 10 000 km (w przewozach chemii płynnej i produktów spożywczych)
• nową naczepę
• elastyczne i profesjonalne planowanie
Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś:
Joanna 662 024 468
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych na niniejszym formularzu przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Tczewie, ul. Rokicka 16, 83-110 Tczew, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) do celów niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TRANS POLONIA S.A. z siedzibą w Tczewie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.
kobiety w logistyce
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w logistyce 2017”
Jakimi firmami zarządzają kobiety?