Konto kandydata
Oferta pracy
Przedsiębiorstwo z branży TSL
Asystent spedytora ze znajomością j. francuskiego
Lokalizacja: pomorskie
Nr Ref.: 123/BB/2018
(Dokładna lokalizacja: Gdańsk)
Obowiązki / zadania
Opieka nad pojazdami firmy, kontakt z kontrahentami.
Wymagania
• znajomości języka francuskiego na poziomie minimum B2,
• znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,
• dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tygodniowo,
• umiejętności podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów,
• nastawienia na realizację celów, pewności siebie oraz silnej motywacji do rozwoju.
Oferujemy
• 3 miesięczny płatny Program Stażowy przygotowujący do objęcia samodzielnego stanowiska Spedytora Międzynarodowego,
• zdobycie wiedzy i doświadczenia w branży TSL,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• realny wpływ na swój rozwój zawodowy oraz rozwój firmy,
• przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy :)
• gwarantujemy codzienną potężną dawkę poczucia humoru
rekrutacja@multicargo.pl
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”
kobiety w logistyce
Poznajcie laureatki tytułu „Kobieta w logistyce 2017”
Jakimi firmami zarządzają kobiety?