Ideus Sp. z o.o. to firma założona 21 czerwca 2011 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze stuprocentowym udziałem kapitału polskiego, nie mamy powiązań personalnych czy kapitałowych z żadnym innym podmiotem gospodarczym. Od samego początku naszego funkcjonowania działamy w branży oświetleniowej. Spółką kierują osoby związane wcześniej z czołowymi polskimi firmami oświetleniowymi, zaś nasz zespół stanowią ludzie młodzi, optymistycznie nastawieni do życia, zaangażowani w swoją pracę. Staramy się tworzyć firmę przyjazną klientowi, dbając o dobre relacje, należytą obsługę oraz dostępność oferowanych produktów. Także konstrukcja naszej oferty handlowej dyktowana jest oczekiwaniami klientów. Obecnie proponujemy wyroby dwóch uznanych producentów, firm Strühm i Horoz, dla których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Nasi klienci mogą być więc spokojni o jakość nabywanych produktów. Proponowane przez nas wyroby cechuje ciekawe wzornictwo, dobre parametry użytkowe oraz przystępna cena. To sprawia, że produkty z oferty Ideus chętnie wybierane są przez ostatecznych użytkowników. Chcemy prowadzić biznes w taki sposób, aby decyzja potencjalnych partnerów handlowych o współpracy z nami podykto
Magazynier
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: Mag
(Dokładna lokalizacja: Chorzów)
Obowiązki / zadania
- kompletacja towaru
- przygotowanie towaru do wysyłki
- przepakowywanie
- rozładunek / załadunek pojazdów
- inne prace magazynowe.
Wymagania
- wykształcenia co najmniej średniego
- co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- pracowitości, energii oraz uczciwości
Mile widziane
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem
Oferujemy
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
- zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
- stałe wynagrodzenie
- wszelką niezbędną pomoc w pracy, w tym szkolenie
CV zawierające zdjęcie prosimy wysłać pod adres e-mail praca@ideus.pl (w tytule prosimy podać nazwę stanowiska). Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
najczęściej czytane
Piotr Sukiennik zrezygnował ze stanowiska dyrektora generalnego FM Logistic
Renault Trucks gotowy do sprzedaży pojazdów elektrycznych
Plaga kradzieży towarów z pojazdów ciężarowych w Niemczech
Nowoczesna giełda transportowa powinna ułatwiać i automatyzować pracę