Oferta pracy
SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Asystenta Działu Zakupów
Lokalizacja: śląskie
(Dokładna lokalizacja: Bieruń, Turyńska 135)
Obowiązki / zadania
•aktywne pozyskiwanie nowych dostawców oraz utrzymanie kontaktu z bieżącymi
•przeprowadzanie i dokumentowanie postępowań zakupowych oraz nadzór nad ich terminową realizacją
•poszukanie rozwiązań mających na celu obniżenie ponoszonych kosztów
•przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu
•współtworzenie polityki zakupowej
Wymagania
•wykształcenie wyższe
•bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie: Excel,)
•znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
•znajomość procesów zakupowych i ogólnej wiedzy na temat negocjacji
•zdolności analityczne i umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym ustalania priorytetów
•pro-aktywna postawa
Oferujemy
•atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
•możliwość rozwoju zawodowego i specjalizacji
•stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•konkurencyjne wynagrodzenie
•benefity, dzięki którym życie jest przyjemniejsze (bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojego dziecka)
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl
* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póz. zm.)”.
najczęściej czytane
Początek roku na rynku pracy pod presją podwyżek wynagrodzeń
Cyfrowa rzeczywistość – niedługo każdy nasz ruch kontrolowany będzie przez szt ...
Rośnie popyt na przewozy lotnicze cargo
26. Finał WOŚP - UPS Polska zaprasza do licytacji udziału w Ferrari Challenge Race ...