Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowa nazwa pomocy drogowej "Renault Trucks 24/7"

Działająca non-stop pomoc drogowa Renault Trucks zmiania nazwę. Obecnie nazwa tego serwisu ulega zmianie na Renault Trucks 24/7, aby wyraźnie podkreślić jego całodobowe funkcjonowanie przez 7 dni w tygodniu. 

 

Renault posiada sieć 1500 punktów serwisowych i może udzielić pomocy ponad 1000 samochodom pomocy drogowej, Renault Trucks jest w stanie przeprowadzić szybko i skutecznie każdą interwencję. Dzwoniąc na jeden numer telefonu, przewoźnicy łączą się z jedną z trzech central pomocy drogowej Renault Trucks w Europie. Centrale te zatrudniają 50 doradców odpowiadających na zgłoszenia w 15 językach (niemiecki, hiszpański, francuski, angielski, włoski, flamandzki, portugalski, polski, czeski, węgierski, duński, szwedzki, norweski, fiński, rosyjski).


Po przeprowadzonej telefonicznie diagnozie, na miejsce awarii udaje się mechanik, który dokładnie bada usterkę i wykonuje naprawę na miejscu, gdy jest to możliwe, czyli w 90proc. przypadków. W razie potrzeby użycia specyficznych części zamiennych, sieć może uruchomić serwis Activ’Parts dostępny 24 godziny na dobę, który pozwala na sprowadzenie części w trybie pilnym do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

(źr. Renault Trucks)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.