Konto pracodawcy

UPS eko-Sponsorem

Firma kurierska UPS i firma Live Nation Entertainment, w skład której wchodzi również Ticketmaster, światowy lider w sprzedaży biletów, ogłosiły zawarcie wieloletniej umowy sponsorskiej w celu pomocy artystom w zredukowaniu negatywnego wpływu na środowisko związanego z transportem podczas tras koncertowych.

UPS jest teraz wyłącznym sponsorem – z globalnymi usługami kurierskimi, transportowymi i logistycznymi wybranych tras koncertowych LNE i obiektów, a także będzie oficjalnym eko-partnerem, dążąc do zmniejszenia ilości odpadów oraz efektywniejszego wykorzystania produktów i usług we wszystkich obiektach i na trasach koncertowych. Program ma na celu pomóc dbającym o środowisko artystom w zredukowaniu ilości CO2 emitowanego w trakcie transportu w ramach trasy koncertowej. Artystom uczestniczącym w programie UPS dostarczy dokładne i sprawdzone pomiary emisji dwutlenku węgla podczas transportu, a także opracuje indywidualne plany zmniejszenia emisji z wykorzystaniem zintegrowanej i multimodalnej sieci UPS. W celu dalszej redukcji emisji zostaną zakupione certyfikowane jednostki emisji dwutlenku węgla.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat UPS rozszerzył zakres usług i, poza dostarczaniem przesyłek, jest w stanie zmierzyć się z największymi wyzwaniami logistycznymi dzięki najbogatszej w branży ofercie usług kurierskich, transportowych i zarządzania łańcuchem dostaw. Ponadto oferuje rozwiązania, których sporo osób nie skojarzyłoby z firmą UPS, np. zarządzanie zapasami, naprawy i zwroty produktów, realizacja zamówień, doradztwo w handlu międzynarodowym, a nawet usługi poligraficzne online i inne usługi detaliczne.

- Zarządzanie logistyką trasy koncertowej nie odbiega od realizacji innych tego typu zadań wymagających nienagannej organizacji, np. projektów wykonywanych dla służby zdrowia, branży nowoczesnych technologii czy związanych z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi 2012 w Londynie - mówi Ron Rogowski, wiceprezes UPS ds. sponsoringu i eventów.

- Coraz więcej naszych klientów zwraca się do nas o pomoc w znalezieniu najwydajniejszych i najbardziej ekologicznych sposobów zarządzania łańcuchem dostaw. Cieszymy się, że możemy obecnie zaoferować naszą wiedzę i doświadczenie branży koncertowej i pomóc wykonawcom w zorganizowaniu tras koncertowych w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób, a jednocześnie zapewnić odpowiednią szybkość, sprawność i niezawodność. - Współpraca biznesowa naszych firm jest idealna – korzystając z czołowych światowych zasobów branży rozrywkowej oraz kontaktów z artystami, firma UPS ma okazję wejść na nowe rynki i rozpropagować pionierskie postawy w dziedzinie ekologicznego zarządzania logistyką - mówi Russell Wallach, prezes Live Nation Network.

(źr. UPS)

kobiety w logistyce
Kobiety w zarządach firm - perspektywa globalna
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Jak sprawdzić brokera usług kurierskich i nie stracić na paczkach?
Co nas czeka w cyberbezpieczeństwie w 2019 roku?
Czy można i czy warto pożyczać licencję transportową?
Jak rozwiązać problem z brakiem rąk do pracy w branży TSL?
Inteligentne tachografy – co zmienią w pracy kierowcy?
Stan opon a bezpieczeństwo drogowe
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Zmiany w polisach OC, jak wpłynie to na ceny?
Polska jedną strefą inwestycyjną – jak zadziała w praktyce?
Jak zmiany klimatyczne decydują o zmianach na rynku nieruchomości logistycznych?
Znaczne spowolnienie tempa wzrostu e-handlu – czeka nas kolejna zmiana w sprzedaży towarów?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Volvo Trucks w kampanii “Strażacy – dziękujemy”!
Centralny Port Komunikacyjny rozpoczął działalność – znany jest już skład za ...
Igor Reguski dyrektorem powierzchni logistycznych w BNP Paribas Real Estate
Axell stawia w Polsce na usługi magazynowe
Agility Logistics rozwija usługi dla branży kosmetycznej i perfumeryjnej
OT Logistics podsumował sezon żeglugowy 2018 na Kanale Gliwickim i Odrze
150 miejsc pracy w nowym magazynie ID Logistics w Woli Bykowskiej
CEVA wykonała pierwszy transport drogowy z Chin do Europy na karnecie TIR
Nowa siedziba szczecińskiego oddziału Rohlig Suus Logistics
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC