Dodaj ogłoszenie o pracy


VI WARSZAWSKIE DNI LOGISTYKI

Jeżeli Twoją pasją jest logistyka, wiążesz z nią dalszą karierę zawodową, albo po prostu lubisz poszerzać swoje horyzonty i wiedzę, to jesteś w dobrym miejscu! Już po raz kolejny, chcąc stworzyć platformę wymiany wiedzy dla pasjonatów logistyki z całej Europy, Koło Naukowe Logistyki SGGW organizuje Międzynarodową Konferencję Naukową VI Warszawskie Dni Logistyki 12-13 maja na SGGW w Warszawie.

Tegoroczny temat to „Nowoczesne rozwiązania logistyczne w obsłudze FMCG”.

WDL 2016 ma na celu rozwijać logistykę poprzez konfrontację biznesowego i naukowego punktu widzenia na rzeczywiste wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorstwa. Jest dla nas równie ważne, aby młodzi uczestnicy konferencji wynieśli praktyczne umiejętności poparte rzetelną wiedzą teoretyczną. W programie wydarzenia m.in. konkurs referatów, prelekcje przedstawicieli firm z branży FMCG, ciekawe panele dyskusyjne, sesja posterowa, warsztaty, impreza integracyjna i inne.

Szczegółowe informacje na stronie: http://knlog.sggw.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/200845163595454/

Serdecznie Zaprasza!
Koło Naukowe Logistyki SGGW

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.