Dodaj ogłoszenie o pracy


IV Warszawskie Dni Logistyki - SGGW

 

Koło Naukowe Logistyki i Wydział Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zapraszają na: Konferencję IV Warszawskie Dni Logistyki w dniach 29-30 maja 2014 r. Hasło przewodnie konferencji: „Logistyka kluczowym filarem gospodarki”.

Warszawskie Dni Logistyki to jedna z największych studenckich konferencji logistycznych organizowanych przez studentów z Koła Naukowego Logistyki SGGW. Celem konferencji jest spotkanie studentów z przedstawicielami firm z branży logistycznej, czyli potencjalnymi pracodawcami. Zdobycie najnowszych informacji z sektora TSL, jak również zdobycie wiedzy praktycznej poprzez szkolenia. Warszawskie Dni Logistyki są organizowane cyklicznie od 2010 roku. W tym roku odbędzie się, już 4 edycja tego wydarzenia. Łącznie, w Warszawskich Dniach Logistyki za każdym razem brało udział około 150 osób, a goście gratulowali organizatorom profesjonalizmu i wyrażali chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach. Można, więc uznać, że organizowane przez studentów konferencje zakończone były sukcesem, dlatego pełni energii i wiary w sens tego, co robią już teraz zapraszają na kolejną edycję WDL 2014.

Organizatorzy: Koło Naukowe Logistyki SGGW, Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.knlog.sggw.pl

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.