Dodaj ogłoszenie o pracy


III Konferencja Naukowa „ Obsługa klienta jako determinanta sukcesu łańcucha dostaw”

III Konferencja Naukowa „ Obsługa klienta jako determinanta sukcesu łańcucha dostaw”

Koło Naukowe „LOGIN” działające na wydziale Ekonomiczno-Socjologiczym Uniwersytetu Łódzkiego jest organizatorem III Konferencji Naukowej „ Obsługa klienta jako determinanta sukcesu łańcucha dostaw”, która odbędzie się 21 i 22 maja 2015 roku.
Jest to kolejna edycja konferencji, która skupia zainteresowanie nie tylko studentów logistyki z całej Polski, ale również praktyków z branży logistycznej. Tegoroczna tematyka zorientowana będzie na logistyczną obsługę klienta w łańcuchu dostaw, a obrady obejmować będą następujące obszary:
1. Klientem jest każdy z nas – od jednostki do instytucji.
2. Jakość obsługi klienta gwarancją sukcesu.
3. Rola serwisów społecznościach w obsłudze klienta.
4. Outsourcing procesów logistycznych.
5. Firmy kurierskie, jako transport najbliższy klientowi.
6. Obsługa w jednostkach zdrowotnych – biorca i dawca.
7. Społeczeństwo, jako klient transportu publicznego.

Więcej informacji o III Konferencji Naukowej dostępne są na stronie zakładu logistyki UŁ:
http://www.logistyka.uni.lodz.pl/
oraz na facebook:
https://www.facebook.com/logistykaeksoc?fref=ts

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.