Dodaj ogłoszenie o pracy


Wynagrodzenia w branży TSL – w oczekiwaniu na rok 2016

Organizator

Partner

 

"Wynagrodzenia w branży TSL – w oczekiwaniu na rok 2016"

5 listopada 2015 r., Warszawa - TransPoland’2015

 

Zapraszamy kadrę managerską oraz przedstawicieli działów HR do udziału w jedynym spotkaniu w Polsce, które poświęcone jest wynagrodzeniom w branży TSL!

Organizatorem spotkanie jest portal Pracujwlogistyce.pl, a Partnerem HRM partners SA, czołowa polska firma doradcza oferująca rozwiązania usprawniające zarządzanie ludźmi w przedsiębiorstwach, specjalizująca się w raportach płacowych dla branży TSL.

Seminarium odbędzie się w dniu 5 listopada 2015 r. podczas Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransPoland’2015 w EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji, której można dokonać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 listopada 2015 r., wpisując w temacie: „wynagrodzenia”, a w treści e-maila: imię i nazwisko, nazwę firmy, stanowisko, kontakt e-mail oraz kontakt telefoniczny. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają również bezpłatne wejściówki na Targi.

W programie:

10.30 – 11.15 Rynkowa analiza wynagrodzeń Transport/ Spedycja/ Logistyka - najnowsza edycja raportu płacowego w branży TSL - Jacek Siennicki, główny analityk w    Zespole Raportów Płacowych HRM partners S.A.;

11.15 – 11.45 - Jak demotywować motywując ... - czyli o przyczynach i skutkach złych systemów motywacyjnych! - Maciej Cześniak, starszy konsultant oraz Ewa Płóciennik, konsultant, Keystone Consulting;

11.45 – 12.15 - Trendy HR w branży TSL na podstawie wyników raportu „Przyjazny Pracodawca TSL” - Beata Trochymiak, Pracujwlogistyce.pl;

12.15 – 13.00 – panel dyskusyjny nt. trendów HR w branży TSL z udziałem kadry managerskiej firm TSL.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.