Dodaj ogłoszenie o pracy


Akademia profesjonalnej sprzedaży w logistyce - nowa edycja!

(27-28, października 2015 r., okolice Warszawy)

Szkolenie w formie warsztatów adresowane do osób zajmujących się sprzedażą w branży TSL. Warsztaty prowadzone są w oparciu o branżowe case studies!

Podczas warsztatów przełamujemy schematy i uczymy technik skutecznej sprzedaży!

To także okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z branży!

Szkolenie jest adresowane do osób z doświadczeniem w sprzedaży usług logistycznych – specjalistów ds. handlowych, key account managerów, business development managerów. Szkolenie zostało przygotowane specjalnie dla branży TSL, z uwzględnieniem dużej konkurencyjności rynku i walki cenowej o klienta.

Termin: 27-28 października 2015 r.
Miejsce: okolice Warszawy

Cena za 2-dniowy warsztat = 1190  PLN + 23%VAT (w cenie zawarte 2 dni szkolenia po 8 godzin, materiały, przerwy kawowe i lunch). UWAGA! Cena nie zawiera noclegu.

Każdy z uczestników może zarezerwować nocleg indywidualnie w miejscu szkolenia, o szczegóły pytaj dzwoniąc do organizatora pod numer: 535 447 544.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 17 października 2015 r., na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowych informacji udziela Beata Trochymiak tel. 535 447 544. Liczba miejsc ograniczona, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Program szkolenia obejmuje zagadnienia:
„Zimne telefony” – jak skutecznie docierać do osób decyzyjnych?
Technika 4 Z – jak zaintrygować nowego klienta swoją ofertą?
Pozycjonowanie na rynku – jak umiejętnie się odróżnić na tle konkurencji?
Technika OPERA – diagnoza i kreowanie potrzeb klienta, prezentacja oferty w oparciu o stworzone zapotrzebowanie;
Obejście obiekcji i zastrzeżeń, technika „kontraktowania” – narzędzia ułatwiające negocjacje;
Trening negocjacji – jakie cechy przekuć na atuty i wykorzystać w budowaniu argumentacji;  
Typologia Klientów – jak wykorzystać znajomość typologii klientów i wesprzeć decyzje zakupowe?
Sesja peer to peer – wymiana dobrych praktyk oraz inspiracji między uczestnikami.

Po szkoleniu uczestnicy będą:
• lepiej nawiązywać relacje
• budować lepsze argumenty sprzedażowe
• łatwiej obchodzić zastrzeżenia klientów.

Warsztaty dają także możliwość dyskusji, wypracowania indywidualnych rozwiązań i poznania swoich słabych i mocnych stron w sprzedaży.

Trenerka prowadząca szkolenie na co dzień pracuje z handlowcami i menedżerami sprzedaży. Posiada kilkuletnie doświadczenie w szkoleniach sprzedażowych dla branży TSL. Zajmuje się rozwojem trenerów oraz zasobów sprzedażowych dla różnych kanałów sprzedaży. Jest współautorem różnych podręczników sprzedażowo – szkoleniowych, napisanych na potrzeby wewnętrzne jednej z dużych firm. Prowadzi także szkolenia dla specjalistów z różnych branż w obszarach: sprzedaż, rozwój osobisty, kreatywność w organizacji, kreatywne wdrożenie zmiany, zarządzanie wiedzą w organizacji. Doskonale łączy wiedze psychologa oraz umiejętności trenerskie z prawie 15-letnim doświadczeniem w pracy w sektorze sprzedaży i obsługi klienta.

ZAPRASZAMY!

Pracujwlogistyce.pl

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.