Dodaj ogłoszenie o pracy


MOYA i Shell dołączają kolejne stacje do sieci kart paliwowych DKV

Sieć punktów akceptacji DKV w Polsce poszerzyła się o nowe stacje MOYA, które klientom DKV oferują atrakcyjne ceny paliw. Natomiast na mocy umowy pomiędzy Shell i DKV Euro Service oddano do dyspozycji 30 kolejnych stacji w Szwajcarii.
Nowa umowa pomiędzy DKV i Shell objęła przeszło 2,2 tys. stacji Shell w 12 krajach Europy. Posiadacze karty DKV mogą tu płacić za paliwo, myjnie czy też akcesoria samochodowe. Dotyczy to stacji Shell w takich krajach, jak: Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Luxemburg, Holandia, Austria, Słowacja, Bułgaria oraz Węgry.
W Polsce DKV rozszerza sieć tanich tankowań Bottom Up na kolejnych stacjach marki MOYA. - Warto wspomnieć, że ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV bez dodatkowych formalności, po skontaktowaniu się ze swoim opiekunem w DKV. Klienci płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci - bo paliwo jest tańsze, stacje - bo zwiększają obroty i DKV - bo fakturuje większe ilości tankowań - mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

W skład sieci Bottom Up wchodzi 41 stacji (25 Lotosu, 8 Moya, 8 prywatnych), położonych przy głównych trasach tranzytowych. W Polsce DKV rozszerza sieć tanich stacji Bottom Up o kolejne punkty marki MOYA. Od marca trzy kolejne stacje: Moya Katowice, Moya Chełmno oraz Moya Różyniec (Krzyżowa, 56 km A4) oferują klientom DKV ceny paliwa liczone na bazie SPOT (cena hurtowa). Globalnie karta DKV akceptowana jest w ponad 54,7 tys. punktach, z czego 39,7 tys. stanowią stacje paliw. W Polsce honoruje ją przeszło 3,6 tys. stacji paliw. Jednocześnie DKV jest jedynym niezależnym operatorem kart paliwowych w Europie. Oferuje najszerszy zakres usług dodanych dostępnych dzięki karcie paliwowej, jak opłaty drogowe, zwrot VAT, narzędzia online czy zakupy na stacjach i szerokie doradztwo w zakresie prowadzenia przewozów.

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card.  Firma istnieje od 1934 roku i jest najstarszą i zarazem największą na drogach Europy organizacją serwisową. Obejmuje zasięgiem ponad 80 tys. stacji i punktów usługowych. Na terenie Polski przedstawicielstwo DKV działa od ponad 20 lat. Współpracuje tu z siecią ponad 3,6 tys. stacji paliw i 150 warsztatów. Karta paliwowa DKV umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. rozliczania opłat drogowych, serwisów naprawczych, internetowych serwisów do zarządzania transakcjami czy zwrotu zagranicznego podatku VAT.

(źr. DKV Euro Service)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.