Aktualnie dla naszego klienta – przedsiębiorstwa świadczącego usługi z zakresu logistyki dla branży przemysłowej, lidera na rynku europejskim – poszukujemy pracowników na stanowisko: Spedytor całopojazdowy Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Spedytor całopojazdowy
Lokalizacja: śląskie
(Dokładna lokalizacja: Dąbrowa Górnicza)
Obowiązki / zadania
Będziesz odpowiedzialny za:
- obsługę zleceń całopojazdowych,
- dbanie o terminowość realizowanych zleceń,
- ewidencjonowanie obsługiwanych zleceń
- przygotowywanie zestawień, wskaźników jakościowych i raportów.
Wymagania
Od kandydata oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego na poziomie min. dobrym,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętności pracy pod presją czasu.
Mile widziane
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
Oferujemy
W zamian oferujemy:
- zatrudnienie w firmie, która kładzie nacisk na awanse wewnętrzne oraz rozwój pracowników,
- pracę na pełny etat, system zmianowy,
- wysokie wynagrodzenie,
- atrakcyjne benefity pozapłacowe: Multisport, zniżki do kina i teatru, system rabatowy,
- prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny.
- szkolenia zawodowe oraz kursy językowe,
- wsparcie merytoryczne specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Wyślij CV na adres mailowy cv@irkl.pl

Masz pytania? Zadzwoń!
Osoba do kontaktu: Beata, tel.: 733 516 777
* Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485. Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji, w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl), Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa, szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/
kobiety w logistyce
Kobiety w zarządach firm - perspektywa globalna
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.