Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_employer/models/job.php on line 760
Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi - zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,3 mld $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 550 biurach w 100 krajach na całym świecie. Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym, kolejowym oraz usługach magazynowania i dystrybucji. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
Spedytor drogowy/ Road Freight Operations Clerk
Lokalizacja: dolnośląskie
(Dokładna lokalizacja: Smolec k/Wrocławia)
Obowiązki / zadania
- Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym;
- Współpraca operacyjna z działem morskim i lotniczym oraz z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie;
- Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług;
- Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług;
- Dbałość o odpowiednią marżowość usług;
- Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu;
- Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń;
- Realizacja założonych KPI;
- Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy;
- Raportowanie do Team Leadera Spedycji Drogowej.
Wymagania
- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej;
- Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem drogowym;
- Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
- Rozwinięte relacje z przewoźnikami;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
- Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
- Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność;
- Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań;
- Własna baza klientów mile widziana.
Oferujemy
- Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna, pakiet sportowy, świadczenie urlopowe),
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,
- Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,
- Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej,
- Możliwość rozwoju zawodowego.
Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych prosimy przesyłać na adres: poland@agility.com.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
* Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie). „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.” lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.” Warto wiedzieć, że: 1) AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych; 2) nasza siedziba mieści się w Smolcu koło Kątów Wrocławskich przy ul. Lipowej 1; 3) dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę; 4) dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją; 5) po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji; 6) my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesie
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Karolina Gasińska-Byczkowska
Branch Manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.
Odkrywamy „Źródła Logistyki” – relacja z 7. Forum Kobiet w Logistyce!