Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_employer/models/job.php on line 760
Grupa Delta Trans jest jednym z największych i najdłużej działających na polskim rynku operatorów logistycznych. Flota firmy liczy blisko 400 jednostek. jednak ze względu na rozwój działalności nie jest wystarczająca w związku z czym poszukujemy do stałej współpracy Przewoźników posiadajacych naczepę mega.
Przewoźnik z naczepą MEGA
Lokalizacja: zagranica
Obowiązki / zadania
Transport zgodnie z zleceniami. Trasy głównie między Polską a Niemcami. Zjazdy w weekend do Polski.
Zapewniamy przebieg 10.000 km/miesięcznie.
Wymagania
- ciągnik z naczepą kurtynową typu mega o 3 m wys. wewnętrznej z
podnoszonym dachem do załadunku (mile widziane naczepy z
certyfikatem XL EN 12642)
- polisa OCP
Oferujemy
- Bezpłatne szkolenie w siedzibie Firmy
- Minimalny miesięczny przebieg na poziomie 10 000 km/m-c
- Trasy głównie między Polską a Niemcami
- Pewne warunki finansowe
- Termin płatności 30 dni ( skonto 14 dni – 2\\%)
- Karta paliwowa bez opłat za wydanie
- Rozliczanie płatności za paliwo w kwocie netto
- Dostęp do serwisu technicznego Delta Trans
- Atrakcyjne warunki ubezpieczenia OCP
- Możliwość wynajmu naczepy Delta Trans – MEGA- 1800 zł
- Rzetelnego i uczciwego Partnera Biznesowego
e-mail: przewoznik@deltatrans.pl , lub kontakt pod nr tel 605 853 389; 601 960 722
* Prosimy o kontakt tel. na ww. numer lub na przewoznik@deltatrans.pl
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.
Odkrywamy „Źródła Logistyki” – relacja z 7. Forum Kobiet w Logistyce!